Trend Alarmı: Golfcore Nedir? Nasıl Kombinlenir?

0

Leydi Diana’nın stilinden esinlenilen golfcore, moda dünyasının kalıcı stillerinden birine dönüşmeyi başarıyor. Golf oynarken giyilebilecek parçalar, günlük stile taşınıyor, işte detaylar.

Golfcore giyim tarzı nedir? Golfcore kombin nasıl yapılır? Leydi Di’nin gardırop parçalarından, giyim stilinden esinlendiği bilinen golfcore, golf oynarken tercih edilen parçaları ifade ediyor.

spor golfcore kombin
spor golfcore kombin

Sportif giyimin zevkli yanını vurgulayan, ilham veren ve günlük hayata taşınabileceğini gösteren Leydi Di, bugün hala stiliyle moda dünyasında ilham periliği yapıyor.

golfcore stili kazak
golfcore stili kazak

O zaman birlikte golfcore kombin nasıl yapılır biraz inceleyelim mi? Golfcore tesettür stiliyle de kolayca uyum sağlayabilen zengin bir stil. Hiç zorlanmadan sportif, trend kombinler hazırlayabilirsiniz. Hadi başlayalım.


 
golfcore gömlek kombini
golfcore gömlek kombini

Golfcore stilinin ana parçaları: Gömlekler, hırkalar, pilili etekler, süveterler

Trendleri takip edenler o dönem dikkat çeken moda parçalarını doğrudan ya da revize ederek kullanıyor, kendi stilini trende uygun hale getiriyor.

golfcore tesettür bluz etek
golfcore tesettür bluz etek

Golfcore kombin stilinde bunu yapmalısınız. Trendin ana parçaları kolayca meç edilebilecek parçalardan oluşuyor; V yaka triko süveterler, polo yaka tişörtler, sportif şakalar, salaş hırkalar, kanvas pantolonlar. Her bir parça farklı kombin fikirleriyle sportif görüntü çizmeyi başarıyor.

golfcore etnik elbise
golfcore etnik elbise

Golfcore stilinin ana renkleri: Doğal tonlar, nostaljik ekoseler, modern çizgiler

Golfcore kombin stili oluşturmak için doğru parçaları seçmeden önce bu trendin sevdiği, benimsediği renkleri bilmek şart.

golfcore ceket pantolon kombini
golfcore ceket pantolon kombini

Golfcore trendi tesettür ya da açık giyim fark etmiyor, doğal tonları seviyor. Beyaz, krem, bej, ekru, yeşil, lacivert tonları en sevilen renkleri oluşturuyor.

golfcore stili tunik
golfcore stili tunik

Bu renklere desenler ve çizgiler eşlik ediyor; nostaljik ekoseler, pötikare çizgiler, modern çizgiler sportif aynı zamanda günlük şıklığa izin veriyor.

golfcore stil gömlek kombini
golfcore stil gömlek kombini

Tesettür Golfcore Kombini Nasıl Yapılır?

Pileli etek & gömlek & süveter kombini

Tesettür golfcore kombini yaparken pileli eteklerinizden yararlanabilirsiniz. Pileli etek, gömlek ve V yaka bir süveterle kolayca golfcore stilini tesettüre uyarlayabilirsiniz. Gömlek elbiselerinizin üzerine de V yaka süveter giyerek stile eşlik edebilirsiniz.

golfcore tesettür tunik kombin
golfcore tesettür tunik kombin

Çizgili polo bluz & etek kombini

Tek renk etek mesela lacivert renginde, üstüne ise çizgili şık bir polo kazak giyerek tesettür golfcore kombini yapabilirsiniz. Bu stili farklı versiyonlarla zenginleştirebilir, renkleri meç ederek alternatif geliştirebilirsiniz.

golfcore stil kapalı kombin
golfcore stil kapalı kombin

Pantolon & kazak kombini

Tesettür golfcore kombini için Leydi Di’nin günlük stilini örnek alabilirsiniz. Beyaz keten pantolon, çizgili triko bluz ya da yakalı süveterle casual stil oluşturmak çok kolay. Leydi Di’nin günlük stilinde yer edinen bu kombin düz ayakkabılarla fresh bir görüntü sunuyor.

golfcore stil tesettür kazak
golfcore stil tesettür kazak
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş