Yumuşak ve İnce Şal Modelleri ile Şahane Tesettür Kombinleri

0

Tesettür giyim modasında eşarp ve şal modelleri, her yıl yenileniyor, trendler değişiyor. Trendler değişse de yumuşak, ince şal talebi değişmiyor. İşte hoşunuza gidecek kaliteli, incecik şal modelleri…

Tesettür modasına yön veren temel unsurlardan biri olan eşarp ve şallar, sadece şıklıklarıyla değil konforuyla da beklentileri karşılamaya çalışıyor.

yeni sezon şifon şal kombini
yeni sezon şifon şal kombini

Kısa, uzun saçlı tesettürlüler, saçlarından kaymayacak, terletmeyecek, ağırlık hissi vermeyecek özellikle de saçlarını göstermeyecek kalitede şal modelleri istiyor.

vizon şifon şal kombini
vizon şifon şal kombini

Peki böyle şallar var mı? Hem hafif hem de rahat olduğu için tesettürlü her kadının gardırobunu süsleyen şal modelleri hangileri?


 
taş rengi medine ipeği şal kombini
taş rengi medine ipeği şal kombini

Gelin birlikte rahat ve çoğu zaman ütü istemeyen şal modelleri incelemesi yapalım. Hangi şal modelleri daha kullanışlı birlikte bakalım.

taba şifon şal kombini
taba şifon şal kombini

Pamuklu şal modelleri tüm mevsimlerde popüler

Pamuklu şallar; ince pamuklu şal ve kalın pamuklu şal olmak üzere ikiye ayrılıyor. Pamuk kumaştan üretilen şallarda hem yazlık şal hem de kışlık şal ayrımı var.

desenli şal kombini
desenli şal kombini

Pamuklu şal modelleri, günlük tesettür kombini fikirlerinin yıldız parçası haline geldi. Hafif, yumuşak, ince şal arayanlar, ince pamuk şal tercih ediyor, dilediği şal bağlama stili ile kombinini tamamlıyor.

desenli viskon şal kombini
desenli viskon şal kombini

Pamuk kumaş çok ince ve terletmeyen bir yapıya sahip olduğundan sıcak yaz günlerinde ya da temposu yüksek bunaltıcı günlerde rahatlık sunuyor.

indigo caz şal kombini
indigo caz şal kombini

Şifon doğal sağlıklı şal modelleri

Şifon kumaşlardan özel üretilen şal modelleri, geniş bir mevsim aralığına hitap ediyor. Şifon şal modelleri, sonbahar – kış sezonu için mükemmel bir şal önerisi oluşturuyor.

acı kahve şal kombini
acı kahve şal kombini

Mevsim soğuklarına karşı sıcak tutan ama bunu yaparken boğmayan, ağırlık hissi vermeyen, ince yapısıyla hafiflik sunan şallar, renk ve desen çeşitliliği ile tesettür kombin fikirlerine ilham oluyor.

siyah ipek şal takım kombini
siyah ipek şal takım kombini

Henüz şifon kumaşlarla tanışmadıysanız mutlaka tanışın, kombin yaparken deneyin.

Medine ipeği şallarının dayanılmaz hafifliği ve kalitesi

Medine ipeği şal modelleri sadece hafif şal arayanların değil, kaliteli şal kullanmak isteyen tüm tesettürlü kadınların popüler şal tercihleri arasında yer alıyor.

lacivert medine ipeği şal spor kombin
lacivert medine ipeği şal spor kombin

Medine ipeği, istenildiği gibi çok hafif ve yumuşak bir dokuya sahip. Tesettür kombini yaparken kendinizi rahat hissetmek istediğinizde Medine ipeğinin kalitesinden yararlanabilir, istediğiniz şıklığı ve rahatlığı tek bir kumaşla yakalayabilirsiniz.

bordo medine ipeği şal kombini
bordo medine ipeği şal kombini

Her yıl Medine ipeği şal koleksiyonları hazırlanıyor, kendi şal tarzınıza uygun bir model bulacağınıza emin olabilirsiniz.

püsküllü medine ipeği şal kombini
püsküllü medine ipeği şal kombini

Viskon kumaş şal modelleri hafif ve sağlıklı

Moda dünyasının joker kumaşlarından biri olan viskon, birçok kıyafette ve aksesuarda karşımıza çıkıyor. Viskon şal modelleri, önce şıklığıyla sonra ise sağlıklı yapısıyla ilgi görüyor.

gül kurusu şifon şal abaya kombini
gül kurusu şifon şal abaya kombini

Viskon bildiğiniz gibi yapı olarak hafif parıltılı bir görünüme sahip. Bu nedenle viskon kumaş şallar, güzel bağlandığında şık duruyor, sadece günlük stilde değil tesettür abiye kombinlerinde de kullanılabiliyor.

kaşe takım şal kombini
kaşe takım şal kombini

Viskon kumaşın terletmeyen hafifliği ile en stresli anlarda bile şıklığınızdan ödün vermezsiniz. Viskon kumaşlarını keşfetmek için acele edin.

Şal koleksiyonlarında yeni bir model: Bürümcük şallar

Tesettür kombin fikirleri öyle yaratıcı ve geniş bir yelpaze sunuyor ki tesettürlüler için her kombine ayrı şal gerekiyor.

lacivert bürümcük şal kombini
lacivert bürümcük şal kombini

Şal modelleri kumaşları, renkleri ve desenleriyle tesettür kombin fikirlerini canlandırıyor. Bürümcük kumaş şal modelleri son zamanlarda tüm kombinlerde karşımıza çıkıyor.

beyaz pamuklu şal abaya kombini
beyaz pamuklu şal abaya kombini

Yumuşacık dokusu, hafif yapısı, zengin renk skalası ve müthiş konforuyla günlük – spor tesettür kombini yapanların vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Bürümcük doku tam istenildiği gibi hafif, terletmeyen, ince, rahat şal kumaşlarından biri. Mutlaka deneyin.

En yeni, en kaliteli, en şık şal modelleri ve şal bağlama stilleri için incelemeler yapan Nurmelek editörleri, sizleri şal koleksiyonları hakkında bilgilendirmeye ve şal önerileri yapmaya devam ediyor. Gelişmelerden erkenden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş