Zengin Motifleriyle 2019 Eşarp Modelleri

0

Zengin motif ve desenleri ile kendisine hayran bırakan 2019’un en güzel eşarp modelleri karşınızda. İşte kolay kombinleyeceğiniz yeni trend eşarp tasarımları

Tesettürlü hanımların inancını temsil eden ve giyimlerinde önemli yer tutan eşarplar, aynı zamanda göze hitap ettiğinden estetik anlamda da muhafazakâr kesim tarafından dikkatle inceleniyor. Her yıl o yılın renk trendlerine ve desen modasına uygun eşarp serisi üretiliyor.

2019 ilkbahar temalı eşarp
2019 ilkbahar temalı eşarp

2019 eşarp modelleri sene başında mağazalarda ve satış noktalarında yerini almaya başladı. Senenin en trend renkleri, en beğenilen motifler ve zengin tasarımlarının yer aldığı eşarplar, tesettür kombinlerini şık bir şekilde tamamlamaya geliyor. eşarp modasına yön veren önemli markaların tasarımcıları, 2019 senesi için birbirinden şık tasarımlara imza atmış durumda.


 
çiçek desenli eşarp armine
çiçek desenli eşarp armine

Tesettür giyimi zenginleştiren eşarp modellerinde eşarbın zemin rengi ve üzerindeki desenler ilgi çekiyor. Sizler için 2019 eşarp serisini inceledik ve model önerileri hazırladık;

denizci desenli eşarp 2019
denizci desenli eşarp 2019

Geometrik desenli eşarplar

Geometrik desenler birkaç sezondur kıyafetlerde, şallarda ve eşarplarda çok sık kullanılıyor. Geometrik şekillerin dinamik görüntüsü kombinlere farklı bir hava kattığından tasarımcılar tarafından seviliyor. Bu yıl zemindeki tekli renk üzerine yerleştirilmiş geometrik desenler şal ve eşarp modellerinde öne çıkıyor.

orta yaş ipek esarp
orta yaş ipek esarp

Koyu ve açık renklerde bulabileceğiniz bu tip eşarplar, sadece tesettürlü hanımlar tarafından değil eşarpları boyun bağı, bandana, kemer gibi farklı alanlarda kullanan hanımların da ilgisini cezp ediyor.

lacivert yazlık eşarp 2019
lacivert yazlık eşarp 2019

Tek renk üzerine renkli baskılar

2019 eşarp modelleri, daha sade fakat aynı zamanda ahenkli bir hareketlilik arayanlar için tek renkli, üzerinde renkli baskıların şekillerin olduğu şal tasarımlarına sahip. Tek renk üzerine baskılı eşarplarda sade ve yoğun desen seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda açık renk ve koyu renk seçenekleri sunuluyor.

lacivert beyaz çizgili eşarp
lacivert beyaz çizgili eşarp

Çiçek temalı eşarp tasarımları

Çiçek baskılarından asla sıkılmayan ve canlı, enerjik eşarplar kullanmayı seven hanımlar, çiçekli eşarp tasarımlarıyla şahane tesettür kombinleri hazırlıyor. Çiçekli eşarplar, tesettür haricinde bileğe bağlandığında, çantaya takıldığında, boyunda fular ya da saç tokası olarak tercih edildiğinde dahi hoş bir görüntü kazandırıyor.

çiçekli siyah eşarp 2019
çiçekli siyah eşarp 2019

Rengârenk eşarp modelleri

Renkli eşarp modellerinde farklı bir yerde olan bir diğer tasarım bütün renklerin meç edilerek kullanıldığı eşarplardır. Renklerin geçiş noktası yumuşakça harmanlandığından eşarplar çok zarif görünüyor. Renkli eşarp tasarımları 2019 eşarp modelleri arasında klasik, zamansız bir yerde duruyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş