2017’nin En Güzel 20 Tesettür Abiyesi

6

2017 tesettür abiye modellerinde yeni trendler, en seçkin tasarımcıların abiyelerinden oluşan en güzel 20 abiye tasarımı ve abiye şal uyumu hakkında ipuçları


2017 tesettür abiye modelleri yeni sezonda başarılı tasarımcıların koleksiyonları ile birlikte oldukça şık ve tesettürlü bayanların beğeniceği tasarımlardan oluşmaktadır. Günümüzde artık tesettürlü bayanların kendine has bir giyim stili olduğunu söylememiz mümkün. Tesettür mağazalarının ardı ardına açılması ile farklı giyim seçeneklerine kavuşan tesettürlü bayanlar kapalı bir bayanın da kaliteli giyindiğini adeta ispatlamaktadır.

Pınar Şems brokar abiye
Pınar Şems brokar abiye

2017 Tesettür Abiye Trendleri

Son yıllarda tesettüre giyime olan yoğun ilgi tasarımcıların da tesettüre ağırlık vermelerine neden olmuştur.  Muhafazakar giyime artan ilginin bir çok modacıya ilham vermesi ile 2017 tesettür abiye modelleri son derece kaliteli ve beğenisi yüksek koleksiyonlardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Yeni sezonun trendleri arasında payetli abiyeler, kabarık etekli abiyeler ve etekleri çiçeklerle bezenmiş tesettür abiyeler yer almaktadır. Bu modeller özellikle genç tesettürlü bayanların yoğun ilgisini kazanmıştır.

2017 kapalı abiye
2017 kapalı abiye

2017 Abiye Tasarımlarında Yenilikçi Renkler

2017 tesettür abiye modelleri arasında ön plana çıkan renklere gelecek olursak mint yeşili, bebe mavisi, bordo, alev kırmızısı, taba ve mürdüm olarak sıralayabiliriz. Ayrıca 2017 tesettür abiye modelleri kış aylarında özellikle senenin trend rengi bordo başta olmak üzere bakır tonları ile toprak renklerinden oluşan tasarımlardan oluşmakta.


 
2017 tesettür kalem abiye
2017 tesettür kalem abiye

Tesettür Abiyeler ile Şal/Eşarp Uyumu Nasıl Olmalı ?

Eğer sade bir abiye giyecekseniz eşarp yada şalınızı desenli yada motifli seçip kombininizi hareketlendirebilirsiz. Böylelikle size bakılınca gözleri yormayacak şıklığa kavuşup hem de sade, ölçülü ve şık bir stil oluşturabilirsiniz. Renkli ve desenli tesettür abiye seçimi yapacaksanız tercihiniz abiye rengine uyumlu tek renk düz şal olabilir.

Gamze Polat tesettür abiye
Gamze Polat tesettür abiye

Nurmelek sizler için 2017 sezonunun en beğenilen 20 tesettür abiye modelini bir araya topladı. İşte size fikir verecek tesettür abiye galerimiz.

whatsapp

En Güzel 2017 Tesettür Abiye Modelleri Resimli Galerisi

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş