Huqqa’da Huzur, Eğlence ve Lezzet

0

İstanbul’da alkolsüz mekanlar arasında belki de en trend olan mekan Huqqa. Huqqa isminin anlamı hokkadan geliyor, Arabistan, Ortadoğu ve Asya’da şişe anlamını ifade ediyor.

Kusursuz iç tasarımı, leziz yiyecekleri ve sahip olduğu eşsiz manzarası ile Huqqa alkolsüz mekanlar arasında en elit konuma sahip olduğunu söyleyebilirim. Daha çok muhafazakar elit kesimin vakit geçirdiği bu ortamda dünya mutfağından lezzetleri tadabiliyorsunuz.

Huqqa iç mekan
Huqqa iç mekan

Huqqa’nın Hizmetleri

Huqqa nargile, özel toplantıların gerçekleştiği vip odalar ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri misafirlerine sunmaktadır. Bu lezzetler arasında burgerler, sandviçler, pizzalar, Anadolu lezzetleri, makarnalar, salatalar ve vejeteryanlar için özel menüler bulunmaktadır.


 

Huqqa tavuklu quesadilla

Bunların yanı sıra Huqqa’da özel doğum günü partileri, çeşitli kutlamalar gibi organizasyonlara ev sahipliği yaparken aynı zamanda firmalara yönelik iş toplantıları için özel tasarlanan 10-15 kişi kapasiteli odalardan da faydalanabilirsiniz.

Huqqa vip oda

Huqqa Nerede ?

İstanbul Emirgan ve Kuruçeşme bölgelerinde bulunan Huqqa’nın aynı zamanda Ankara ve Bodrum’da da şubeleri bulunmakta.

Huqqa manzara


Huqqa Kuruçeşme Adresi: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56 34345 Kuruçeşme / İSTANBUL Telefon 0212 265 06 66

Huqqa Emirgan Adresi : Emirgan Mahallesi, Sakıp Sabancı Caddesi, Kalamış Sokak, No 1, Sarıyer / İSTANBUL Telefon : 0212 277 06 66


 

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş