2018’e Damgasını Vuran Efsane İkili Tesettür Takımlar

0

2018 yaz sezonuna damgasını vurarak efsane olan ve kullanımı rahat tesettüre uygun ikili takımları sizler için derledik.

2018 yılı yaz aylarına hızlı bir giriş yaptık ve neredeyse yaz mevsimini ortaladık bile. Geride bıraktığımız zaman sürecinde efsane olmuş ve hafızlara kazınıp tesettürlü hanımlardan tam not almış pek çok ikili takımla tanıştık.

tesettür ikili takim-1


 

Bu yazımızda, işte o efsane takımları yeniden hatırlayacağız ve geride bıraktığımız aylarda tesettürlü hanımlar en çok hangi takımları tercih etmişler onlara göz atacağız.

tesettür ikili takım 2

Sahte kravat detaylı etek tunikle şıklık imzası…

2018’in en çok tercih edilen ikili takımlardan birini sahte kravat detaylı tunik ve düz kesim etekten oluşan ikili takım oluşturuyor. Özel günlerde ve iş yerinde kullanıma uygun olarak tasarlanan ve koton kumaşlardan tercih edilen bu harika takım ile 2018 yılında pek çok tesettürlü kadın şıklığa imzalarını attı.

2018 tesettür ikili takım-1

Yaka bağcıklı kap ve iç tunik ile klas duruş…

2018 yılında en çok tercih edilen bir diğer ürün ise yakadan bağcıklı kap ve krem rengi iç tunikten oluşan ikili takım.

2018 tesettür üçlü takım

Bu harika takım, krem rengi dar veya bol kesim pantolonlarla kombinlendiğinde fakir kol altından uzayan krem rengi kol ve krem rengi tunikle müthiş bir renk bütünlüğü sağlaması ile dikkatleri çekti.

2018 lila tesettür ikili takım

Kap renginin çeşitli olması ve krem rengini destekleyen tonlarda olmasıyla pek çok kadın tarafından büyük beğeni kazanan kap ve tunik takımları 2018 yılında pek çok ortamda sıkça yerini aldı.

2018 yazlık tesettür ikili takım

İç tunik ve ceketten oluşan takımlarla özgürlük…

2018 yılında hanımların en beğendiği ikili takımlardan bir diğeri de sıfır kollu iç tunikler ve desenli uzun ceketlerden oluşan viskon kumaş takımlar oldu.

2018 simli tesettür ikili takım

Uzun ceketlerin çeşitli desenlerde oluşu sayesinde hanımlara seçenek çokluğu sunan bu takımlar, özgürlüğü ve rahatlığı seven bayanlara hitap ederek her ortamda kendisine yer buldu.

2018 mavi tesettür ikili takım

Etnik desenlerle tarz duruş…

2018 yılında tesettürlü hanımların en çok ilgi gösterdiği ikili kombinlerin bir diğer ise etnik desenli geniş pantolonlar ve düz, önü kısa arkası uzun tuniklerden oluşan ikili takımlar oldu.

Tasarım tesettür ikili takım 2018

Sınırsız renk ve desen seçeneği sunan etnik desenlerle havalı bir duruş kazanan rahat kumaş pantolonlar, yine aynı rahatlığa uyum sağlayan düz renk tuniklerle buluşunca, ortaya vazgeçmesi zor kombinler çıktı. Hal böyle olunca da hanımlar etnik desenlerin hâkim olduğu kombinleri ile rahatlığın tadını çıkardı.

2018 çiçekli tesettür ikili takım

Büzgü bel gömlek ve bol kesim pantolonla hem spor hem şık…

2018 yılında en beğenilenler listemizde son olarak beli ve kol ağızları büzgülü gömlek ve boru paça yahut bol kesim pantolonlardan oluşan takımlardan bahsedeceğiz.

2018 tasarım ikili takım

Aynı renk gömlek ve pantolondan oluşan büzgü bel takımlar, gömlek tasarımında kimi zaman volan kol ve incilerle dikkat çekerken kimi zamansa büzgülü kol olarak karşımıza çıktı.

2018 fitilli tesettür ikili takım

Her iki tasarımda şıklığı arayan hanımlar tarafından çok beğenildi ve 2018 yılının efsane takımları arasına girmeyi başardı.

Bu yazıyı okuyanlar Gençler için Bayramlık Tesettür Kombinler başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş