Tesettüre Uygun Pareo Modelleri – 2024 Trendleri

0

Mayolardan sonra pareoları da tesettüre uygun formlarla bolca görmekteyiz. İşte plajlarda rahat edebileceğiniz tesettür pareo modelleri

Pareolar, yüzmeyi seven ve tatillerini denizle iç içe geçirmek isteyen hanımların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Denizden veya havuzdan çıkar çıkmaz üzerine alıp, rahatlıkça dolaşabilme imkânı sunduğu için vazgeçilmez olan pareolar, son yıllarda tesettürlü hanımlar için de bol seçenekle üretilmeye başladı.

Tesettür pareo 7


 

Çok fazla renk ve desen seçeneği sunan farklı modellerdeki pareolar, göz alıcı güzellikleri ile seçim sırasında biraz kafa karıştırsa da seçeneğin çok olması aslında hanımların işine geliyor.

Tesettür pareo 1

Çünkü hem çeşitli aralıklarda fiyat seçeneğinin olması hem de renk ve tasarımın fazla olması, hanımlara kendi beğeni ve bütçelerine en uygun ürünü tercih yapma imkânı sunuyor.

Tesettür pareo 6

Peki, en gözde ve en çok tercih edilen tesettür pareo modelleri hangileri?

Ağırlık yapmayan, kırışmaya dayanıklı, esnek yapılı ve nefes alma özelliğine sahip kumaşlardan üretilen pareolar, çok fazla modelle karşımıza çıksa da en çok tercih edilen üç modeli sizin için listeledik.

Tesettür pareo 7

Kaftan pareolar…

Kaftan görünümlü pareolar tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Tesettür mayonun üzerine giyilen kaftan, önden düğmeli tunikleri andırdığı için oldukça rahat ve spor bir tarz sunuyor.

Tesettür pareo 8

Tesettür mayo ve pareo görüntüsünden çok spor bir yürüyüş kıyafetini andıran bu modeller, etnik desenlerden tutun da çiçek desenlerine, geometrik şekillere ve leopar desenlerine varana kadar pek çok seçeneği ile tesettür hanımların oldukça ilgisini çekiyor.

2024 tesettür pareo
2024 tesettür pareo

Genellikle hafif ve nefes alabilen kumaşlardan üretilen tesettüre uygun pareo modelleri, şal, eşarp veya başörtüsü olarak da kullanılabilir.

yeni plaj tesettür pareo modeli 2024
yeni plaj tesettür pareo modeli

Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile bezenen pareolar, hem örtünme prensiplerine uygun hem de moda trendlerine ayak uyduran tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sıklıkla belin etrafında bağlanabilen bu modeller, plaj elbiseleri veya mayo üzerine şık bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Tesettür pareo 9

Kimono tasarımlı pareolar…

Tesettürlü hanımların sıkça tercih ettiği pareo modellerinden bir diğerini ise kimono modeller oluşturuyor. Oldukça şık tasarımları olan ve rahat bir kullanım avantajı sunan kimono modeller genellikle krep, saten tarzı kumaşlardan üretiliyor ve en çok da çiçek desenleri ile hanımların beğenisine sunuluyor.

Tesettür pareo 3

Dizlerin aşağısına kadar uzanan ve belden bağlama kolaylığı ile pratiklik sunan kimono modeller cıvıl cıvıl renkleri ile bu yıl yine bolca karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Tesettür pareo 3

Panço pareolar…

Kullanımda kolaylık sağlaması ve farklı görüntüsü ile panço model pareolar, tesettürlü hanımların ilgisini çeken modeller arasında yer alıyor.

Tesettür pareo 2

Nefes alan kumaş özellikleri ile aklınıza gelebilecek her desen ve renkte üretilen panço model pareolar, kafadan geçirme kolaylığı ve bol yapısı ile rahatlık arayan hanımların ilk tercihleri arasında yer alıyor ve rengârenk görüntüleri ile bu yıl yine içimizi açan modeller arasında yer alacak gibi görünüyor.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

Tesettüre uygun pareo nasıl bağlanır?

Tesettüre uygun pareo modelleri genellikle bel çevresinde bağlanır. Belin üst kısmında sıkıca düğümlenerek rahat bir kullanım sağlanabilir.

Hangi kumaşlar tesettüre uygun pareo için idealdir?

Hafif, nefes alabilen kumaşlar, tesettüre uygun pareo modellerinde tercih edilen malzemelerdir. Pamuk, viskon veya ince şifon gibi kumaşlar sıkça kullanılır.

Pareo modelleri hangi renk ve desen seçeneklerine sahiptir?

Tesettüre uygun pareo modelleri genellikle nötr renklerde, pastel tonlarda veya soft desenlerde tasarlanır. Ancak, moda trendlerine bağlı olarak canlı renk ve desen seçenekleri de bulunabilir.

Tesettürlü kadınlar pareo modellerini hangi aktivitelerde kullanabilir?

Tesettüre uygun pareo modelleri, plaj, havuz veya günlük yaz aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Plaj elbiseleri veya mayo üzerine şık bir tamamlayıcı olarak tercih edilebilir.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Tesettür Mayo Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş