Alvina 2019 Koleksiyonu

0

Tesettür modasının önemli temsilcilerinden biri olan Alvina markası, her yıl yeni bir koleksiyon sunuyor. Tüm detayları ile Alvina 2019 koleksiyonu

Günlük elbiseler, pantolonlar, tunikler, bluzlar, etekler, abiyeler, şık kıyafetler, aksesuarlar, eşarp ve şallar gibi birçok kategoride üretim yapan Alvina markası, hanımların beğenisini topluyor. Alvina 2019 koleksiyonunu incelediğinizde karşınıza kesimiyle, desenleriyle, motifleriyle, en çok da renk zenginliğiyle çok geniş bir tasarım çeşitliliği çıkacaktır.

Alvina pudra 2019 elbise
Alvina pudra 2019 elbise

Alvina her zaman hedef kitlesinin isteklerini göz önünde bulundurmuş, beklentileri karşılayan özel tasarımlar sunmuştur. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış sezonlarında yenilikçi yaklaşımlar sergilemiş, tesettür modasına soluk kazandırmıştır. 2019 Alvina serisinde genç – yaşlı herkes aradığını buluyor.

Alvina yeni tesettür takım 2019
Alvina yeni tesettür takım 2019

Geleneksel ve Modern Modeller Bir Arada

Alvina 2019 modellerinde birçok tarzı aynı anda görebilirsiniz. Geleneksel çizgilerden hoşlananlardansanız eğer geleneksel modayı yansıtan motifler, desenler bulabilirsiniz.


 
Alvina yazlık tunik 2019
Alvina yazlık tunik 2019

Alvina, tek bir tarza odaklanmıyor; modern yaşamı ve köklü geleneksel modamızı yaşatmaya devam ediyor. Özellikle modern ve geleneksel sentezi modeller tesettüre şıklık kazandırıyor.

Günlük Kombinlere Alvina Şıklığı

Günlük kombinlerde sık tercih edilen pantolon, tunik, gömlek, elbise ve etekler Alvina etiketiyle anlam kazanıyor. Alvina, şıklıkla birlikte konfora da önem verdiğinden tüm modellerinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Alvina yazlık spor takım 2019
Alvina yazlık spor takım 2019

Tesettür giyimin rahat yönü kıyafetlerin işlevselliğini artırıyor. Bu nedenle Alvina’yı tercih eden hanımlar, rahatlığından ödün vermeden şık görünebiliyor. Diğer yandan ise Alvina kıyafetlerini başka parçalarla, markalarla bir araya getirip kombin yapmak kolaylaşıyor.

Alvina yazlık günlük takım 2019
Alvina yazlık günlük takım 2019

Elbise ve Günlük Giyimde Alvina

Alvina 2019 sezon elbiselerini incelediniz mi? Dantel, şifon, keten başta olmak üzere pek çok kumaştan tasarlanmış elbiseler göz kamaştırıyor. Elbiseler günlük ve gece şeklinde ayrılabiliyor.

Alvina yazlık sarı elbise 2019
Alvina yazlık sarı elbise 2019

Günlük giyimde öne çıkan elbiseler aslında evde, işte, sokakta, parkta her yerde kombin yapılabilir tasarımlara sahip. Gece elbiseleri ise özel davetlerde size sade bir şıklık kazandıracak nitelikler taşıyor.

Alvina yazlık etek kombin 2019
Alvina yazlık etek kombin 2019

Alvina 2019 Koleksiyonunda Neler Var ?

Alvina tasarımcıları, günlük kombinlerde zenginlik oluşturacak tasarımlara imza atarken tek parça şıklık arayanlara çok özel elbiseler hazırlıyor.

Alvina spor kombin 2019
Alvina spor kombin 2019

2019 sezonu Alvina koleksiyonunda mutlaka kendi tarzınıza yakın parçalar bulabilirsiniz. Tesettür şıklığında Alvina her zaman güçlü tasarımlarıyla yanınızda. Tesettür giyimde inancınıza uygun kesimleri en şık haliyle Alvina’da bulabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş