Anvelop Kesim Tesettür Elbiseler

0

Anvelop kesim nedir ? Anvelop kesimli kıyafetlerin tesettür giyim ölçülerine uyumu ve en yeni anvelop kesim kombinler


Anvelop tesettür elbise modellerine geçmeden kısaca anvelop kesimden bahsetmek isterim. 2017 sezonuna giriş yaptığımız şu günlerde sıkça ön plana çıkan tarz olan anvelop kesim basit, salaş, dikişlerin gözükmediği dökümlü kesimlerdir.

Anvelop tesettür elbise
Anvelop tesettür elbise

Anvelop Kesimin Tesettür Giyime Uyumu

Anvelop kesim hemen hemen her vücut yapısına uyumlu olduğundan ve dökümlü durduğundan dolayı tesettür giyim ölçülerine de uyum sağlamaktadır. Ayrıca kilo fazlası olan tesettürlü bayanlar için de kurtarıcı bir parça olduğunu söyleyebilirim.

Anvelop tesettür kombin
Anvelop tesettür kombin

Anvelop Kesim Tesettür Elbiseler

Anvelop kesim kıyafetlerde en sık kullanılan parçalar elbiselerdir. Eğer sokak stilinizi hareketlendirmek istiyorsanız seçeceğiniz anvelop kesim tesettür elbise ile buna vurgu yapabilir ve sokak tarzına farklılık katabilirsiniz. Özellikle etnik stili benimseyenler için fazlaca anvelop kesimli tesettür elbiseleri bulabilirsiniz.


 
Anvelop kapalı elbise
Anvelop kapalı elbise

Anvelop Kesimli Tesettür Kombinler

Günlük hayatınızda elbise giymiyorsanız tercihinizi anvelop kesim tuniklerden yana kullanabilirsiniz. Spor tarzınız varsa sokakta yada bir hafta sonu kahvaltısında anvelop tuniğinizi salaş pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra klasik kesim pantolonlar ile anvelop kesimli tunikleri  ofis ortamında tercih edebilirsiniz.

Anvelop Tesettür Kıyafetler Resimli Galeri

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş