Armine 2020 Eşarp Koleksiyonu

0

Armine’nin en çok tercih edilen ürünü olan eşarpları mercek altına alıyoruz. İşte yeni sezon Armine 2020 eşarp tasarımları.

Armine, tesettür giyim alanında herkesin bildiği, modern yüze sahip bir marka. 2020 Armine ilkbahar yaz ve 2020 Armine sonbahar kış koleksiyonları bu yıl rüzgâr gibi estiriyor. Tesettürlü hanımlar haricinde eşarbı fular, saç bandı, giyside bir detay olarak kullananlar da Armine eşarplarını mercek altına alıyor.

Armine renkli ipek eşarp 2020
Armine renkli ipek eşarp 2020

Armine 2020 eşarp koleksiyonu tam bu noktada herkesin ihtiyacına, beklentisine yön verecek yeni bir seriyle geliyor. Armine eşarp incelemelerimizde modern, minimal, zarif, enerjik eşarplar dikkatimizi çekmeyi başardı.

Armine büyük çiçekli ipek eşarp 2020
Armine büyük çiçekli ipek eşarp 2020

Renk çeşitliliği, zengin renk uyumu, ipek eşarp dokusu ve mevsimlere göre özel hazırlanan eşarp koleksiyonu Armine markasını vazgeçilmez kılıyor. Armine 2020 eşarp koleksiyonu serisini gelin birlikte inceleyelim, zengin koleksiyonu daha yakından görelim.


 

Bu arada renklerden bahsetmişken Renklere Göre Tesettür Abiye & Eşarp – Şal Kombini yazımızı da incelemenizi tavsiye ederim.

Armine twill ipek eşarp 2020
Armine twill ipek eşarp 2020

Bahar enerjisi taşıyan eşarplar

Armine eşarp modellerinde ilkbahar ve yaz enerjisini yansıttığı için çiçekli, bahar dallarının öne çıktığı eşarplar çok seviliyor. Bu eşarplarda genel anlamda yumuşak, sade renkler üzerine renkli çiçek desenleri işleniyor.

Armine tiwil ipek eşarp 2020
Armine tiwil ipek eşarp 2020

Baharı yansıtan eşarplardaki renk geçişinde zarif bir uyum görebiliyoruz. Armine 2020 eşarp koleksiyonu ile hem günlük hem de daha özel tesettür kombinleri için birbirinden güzel eşarplar satın alabilirsiniz.

Armine siyah çizgili ipek eşarp 2020
Armine siyah çizgili ipek eşarp 2020

Modern, minimal ve zarif

Armine eşarplarının kendine has zarafetini eşarplarında ilk andan itibaren görmek mümkün. Tesettür giyim modasının öncülerinden Armine, tıpkı tesettür kombinlerinde olduğu gibi uyuma, çeşitliliğe, minimal zevklere ve farklı tarzlara dikkat ediyor.

Armine lacivert ipek eşarp 2020
Armine lacivert ipek eşarp 2020

Armine 2020 eşarp koleksiyonu her anlamda zengin bir kullanım vaat ediyor.

Armine renkli çizgili ipek eşarp 2020
Armine renkli çizgili ipek eşarp 2020

Geometrik desenler, modern detaylar

Armine eşarp modelleri her zaman yenilikçi bir tarza sahiptir. Son dönemlerin en popüler tesettür giyim trendlerinden biri olan geometrik desenleri, Armine eşarplarda görmeye başladık.

Armine pastel renkli ipek eşarp 2020
Armine pastel renkli ipek eşarp 2020

Armine 2020 eşarp koleksiyonu, abartıdan uzak modern ve zarif geometrik desenleriyle günlük ya da tesettür abiye kombinleri için oldukça uygun modellere sahip.

Armine küçük çiçek desenli ipek eşarp 2020
Armine küçük çiçek desenli ipek eşarp 2020

Sadelikten ödün vermeyenler için tek renk eşarplar

Eşarp ya da şal kullanımında birçok kişi tek renk modelleri tercih ediyor. Armine de diğer eşarp markaları gibi bu tercihe uyum sağlayacak modeller üretiyor.

Armine desenli ipek eşarp 2020
Armine desenli ipek eşarp 2020

Armine 2020 eşarp koleksiyonu incelemelerimizde tek renk eşarplarla birlikte oldukça az hareketliliğe sahip, incelikli, çıtı pıtı eşarp modellerinin öne çıktığını gördük. Sadeliği seviyorsanız eğer Armine koleksiyonunu çok seveceksiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş