Davetlerde Işıltılı Olmanızı Sağlayacak En Güzel 15 Simli Tesettür Elbise Modeli

0

Davetlerde, nişanlarda ya da düğünlerde ışıltılı ve stil sahibi olmanızı sağlayacak 15 simli tesettür elbise modelini sizlerle paylaşıyoruz. İşte detaylar.

Muhafazakâr kesim gece elbiseleri tesettürlü kadınların davetlerdeki kurtarıcı oluyor. Birbirinden şık, zarif bir gösterişe sahip kapalı abiyeler sayesinde her kadın kendi stilini oluşturabiliyor. Davetlerde çok tercih edilen simli tesettür elbise modelleri asla zamana yenik düşmüyor.

siyah simli payetli tesettür elbise
siyah simli payetli tesettür elbise

Yılın her mevsiminde simli kapalı elbiseler ön planda yer alıyor. Elbette bu durumun sebebi, özel gecelerde, davetlerde ışıltının kabul görmesidir.

simli taş-gold tesettür elbise
simli taş-gold tesettür elbise

Düğünlerden kurumsal iş organizasyonlarına kadar her yerde simli tesettür abiyeler öncelikli olarak tercih ediliyor. Simli elbisenin ışıltısı, tesettür giyimin muhafazakâr tarzıyla buluştuğunda ortaya zarif ve şık bir görüntü çıkarıyor.


 
siyah simli tesettür elbise
siyah simli tesettür elbise

Tesettür elbise modellerinde simin kullanılması elbiseyi anında gece elbisesine dönüştürüyor. Sim birçok kişi için abartılı bir görüntü kabul edilebilir ancak tesettür giyimde ölçülü olmak odak noktası olduğundan modacılar muhafazakâr giyime uygun şekilde sim yoğunluğunu ayarlıyor.

simli tesettür elbise
simli tesettür elbise

En güzel simli tesettür elbise modelleri zarafetiyle dikkat çekiyor. Elbisenin kesimi, rengi ve minik ışıltısı bir araya geldiğinde kesinlikle çok şık tesettür abiyelere dönüşüyor.

bordo simli tesettür abiye elbise
bordo simli tesettür abiye elbise

Modacılar simli kapalı abiye tasarımlarında boydan boya sim kullandığı gibi bir ya da birden fazla bölgede de sim tercih edebiliyor. Simli kumaşlar düz renk kumaşlarla meç edildiğinde özgün abiye tasarımları doğuyor.

koyu mavi simli tesettür abiye
koyu mavi simli tesettür abiye

Simli Tesettür Elbise Modellerinde Renk Trendleri

Simli abiye giymek isteyenler için seçenek çok fazla; renk ve modeller her yıl güncelleniyor. 2020 tesettür giyim modasında simli tesettür abiye serisinde dikkat çeken renkler mor, mürdüm rengi, lila, mavi, lacivert, fıstık yeşili, haki, bordo, zümrüt, krem, siyah ve tarçın rengidir.

düğünlük simli tesettür abiye
düğünlük simli tesettür abiye

Renk tercihinizi ten renginize göre yapabilirsiniz. Simli kapalı elbise modellerinde detaylar elbise kombininizi şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Örneğin bel kısmında dikkat çekici bir hareket varsa eşarp seçiminde sadeliğe yönelmeniz gerekebilir. Öte yandan simli tesettür elbise seçimi yaptığınız için eşarbınızda bir ton açık ya da koyu renk seçmeniz önerilir. Tesettür giyim kombinleri, yumuşak renk geçişleriyle daha şık bir görünüm sağlıyor.

simli gold tesettür abiye
simli gold tesettür abiye

Size önerimiz simli tesettür elbise modelleri seçerken kullanacağınız ayakkabı, eşarp, çanta gibi ana aksesuarları düşünerek hareket etmeniz. Elbise kesiminde ise bedeninize göre seçim yapın. Kilo fazlanız olduğunu düşünüyorsanız geniş kesim ya da belden aşağı genişleyen kesimleri tercih etmeniz görüntünüzü iyileştirir.

simli gümüş renk tesettür elbise
simli gümüş renk tesettür elbise

Her Yaş Grubuna Özel Simli Tesettür Elbise Modelleri

Simli abiyeler, payetli elbiseler genellikle gençler tarafından giyilebilirmiş gibi algılanıyor. Oysaki modacılar küçükten büyüğe herkese pul, payet, sim ışıltısı sunuyor. Simli tesettür elbise modelleri incelemelerimizde her yaş grubundan kadının tesettür elbise seçiminde sim detayıyla karşılaşabileceğini görüyoruz.

simli pudra tesettür elbise
simli pudra tesettür elbise

Sim detayı elbiseleri taçlandıran önemli bir unsur olduğundan orta yaş ve üzeri kişilerin ihtiyaç duyduğu özenli görüntü sim ile sağlanabiliyor. Simli kapalı abiyeler sadece yaş değil kilo çeşitliliğine de hizmet ediyor. Simli tesettür abiye giymek için incecik bir bedene sahip olmak zorunda değilsiniz. Bedeniniz ne olursa olsun simin ışıltısını taşıyabilirsiniz.

simli gri tesettür elbise
simli gri tesettür elbise

Simli elbise modelleri tesettür modasında çok seviliyor. Modacılar yıldız gibi parlayan ancak muhafazakâr görüntüsünden ödün vermeyen simli tesettür elbise modelleri tasarlamaya devam edecek gibi görünüyor.

simli payetli tesettür takım elbise
simli payetli tesettür takım elbise

Siyah, bordo, lacivert ve krem gibi her dönem tercih edilebilecek renklerde öne çıkan simli kapalı elbiseler, özel günlerde kurtarıcı parça olabiliyor. Sizler de gardırobunuzda bir tane simli tesettür abiye bulundurarak beklenmedik davetlerde kolayca şık görünüm elde edebilirsiniz.

simli siyah gol tesettür elbise
simli siyah gol tesettür elbise

Simli abiyeler şık eşarplarla kombin edildiğinde çok daha zarif bir görünüme bürünüyor. Birazcık ışıltının tesettür giyime aykırı olmadığını, abartıdan uzak bir şıklık yakalayacağınızı bilmelisiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş