Dolabınızda Olmaması Gereken 5 Demode Parça

0

Bu yazın en şık kombinlerini oluştururken hangi kıyafet ve aksesuarları seçmeliyim diye araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak onlarca öneri olur. Bu öneriler size bir fikir verse de hangi modelin hangisi ile uyup uymayacağına yine sizin karar vermeniz gerekir.

Sizler için hazırladığımız bu enfes yazıda hangi kıyafet ile hangi aksesuarı kombinlemeniz gerektiğini söylemek yerine dolabınızda olmaması gereken 5 demode parça üzerinde duracağız. Zira gardırobunuzda bulunan bu parçalar sadece yer işgal etmekle kalmaz zaman zaman tercih edildiklerinde rüküşlüğü de ortaya çıkarır. İşte o kesinlikle tercih etmemelisiniz dediğimiz 5 parça…

pullu spor ayakkabı
pullu spor ayakkabı

Pullu Spor Ayakabı

Şık ve gösterişli olduğu düşünülen ve günümüzde pek çok kadın tarafından tercih edilen pullu spor ayakkabı 2020 yazı itibarı ile artık demode bir ürün olmaya başlıyor. Geçmişte pek çok kadın tarafından yoğun ilgi görmesi nedeni ile hemen her gardıropta bulunan bu ayakkabı modelini kesinlikle kullanmamanızı öneriyoruz.


 

Pulları ile şıkır şıkır gözükse de kombinleri tam bir felakete çevirebilecek özelliğe sahip. Ne spor ne de klasik olmayan ve kadınların değişik zamanlarda tercih ettikleri bu ayakkabılar gardırobunuzda varsa bırakın yer işgal etmeye devam etsinler. Bu ayakkabıları gardırobunuzdan çıkarıp kullanmak gibi bir hata yapmamanızı öneriyoruz. Hatta bu ayakkabıları bir antikacı dükkânına satarak para kazanmayı deneyebilirsiniz.

Dar Kesim Pardesüler

Tesettürlü kadınların genellikle yılın büyük bir bölümünde tercih ettiği pardesüler tesettürlü olmayan kadınlar için kış aylarının vazgeçilmezleri haline gelir. Ancak tercih edildiği dönem ne olursa olsun pardesüde dar kesim tercihi yapmak kombin konusunda karşılaşacağınız en ciddi hatalardan bir tanesidir. Geçmişte moda olmuş şimdilerde de zaman zaman satılan bu tarz pardesüleri satın almak sizin açınızdan çok büyük bir yanlış olacaktır.

dar pardesü
dar pardesü

Gardırobunuzda bulunan dar kesim pardesüleri farklı bir şekilde değerlendirmeyi tercih etmelisiniz. Aksi durumda şıklığı yakalayayım derken çok rüküş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Üstelik demode olmak da ekstra olacaktır.

Tül Etekler

Yazın en önemli tercihleri genellikle serin ve efil efil etekler olur. Bu anlayıştan hareketle kadınlar tül etekleri tercih etmeye meylederler. Ancak tül etek tercihi yapmanız sizin açınızda demode olmak ile sonuçlanabilecek bir durumdur. Zira tül etekler günümüzde çok tercih edilmeyen ve kadınların gardıroplarında hatıra olarak sakladıkları ürünler olarak bilinir.

tül etek
tül etek

Kombin yaparken kesinlikle seçmemeniz gereken tül eteklerin bir kusuru da astarsız giyilememesidir. Yaz sıcağında içinize astar giyerek pişmek istemiyorsanız bizim önerimiz tül eteklerden uzak durmanız yönündedir.

çiçekli gömlek
çiçekli gömlek

Çiçekli Gömlekler

Çiçekli gömlekler pek çok kadının çok yoğun bir şekilde kullandığı üstelik severek tercih ettiği gömlek modellerindendir. Ancak çiçekli gömlekleri şık bir şekilde kombinlemek oldukça zordur. Bu zorluğu yaşamamak ve demode olarak nitelendirilen gömlekleri üzerinizde taşımamak adına çiçekli gömlekleri aklınızdan çıkarmanızda yarar var diyoruz.

tafta şal
tafta şal

Tafta Saten Şallar

Bir dönemin en moda şalları olan tafta saten şallar yazın çok tercih edilmeyenler arasında yer alıyor. Bunun nedeni hem bu kumaşın hava alma konusunda zayıf olması hem de tafta saten şalların artık demode olarak değerlendirilmesidir. Siz de bu tercihten uzak durmalı ve demode olmayı hayatınızdan silip atmalısınız.

Sizler için sıraladığımız bu demode parçaları kullanmanız sizin açınızdan doğru olsa da moda trendlerine yön veren anlayışın bu şekilde gelişmesi gardırobunuzda ciddi değişimler yapmanıza gerek olabilir. Ancak bu değişimleri yapmadan şıklığı ve trendi yakalamayacağınızı da ifade etmek gerekir. Tercih sizin!

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş