Eşarp Modellerinde 2018 Trendleri

0

2018 sezonuna damga vuracak yeni eşarp modelleri ve yüksek modaya uyum sağlayacak trend renkler


2018 eşarp modelleri tesettür modasının kalbi demektir. Bu yüzden de eşarp modelleri büyük önem taşır. Ancak bu yıl her yılkinden farklı bir tablo bizi bekliyor. Her yıl eşarp modellerinde belli bir tarz, belli bir trend ve de belli bir renk ağırlığı ile karşılaşılmaktaydı. Bu yıl ise inanılmaz bir çeşitlilik söz konusu. Adeta her ruha hitap eden renkler, desenler ve tarzlar düşünülmüş, özel bir çalışma yürütülmüş.

2018 Aker eşarp

Sözü uzatmadan hemen bu yılın modası olan eşarp modellerine bakalım ve seçimlerinizi kolaylaştıracak detaylar ile yanınızda yer alalım. Öncelikle 2018 eşarp modellerinin geleneksel desenleri benimsediğini, bununla birlikte son derece modern çalışmalara da yer verdiğini unutmamalısınız. Geleneksel tasarımlarda da modern tasarımlarda da en önemli ve en dikkat çeken nokta renklilik…


 

Armine 07-2018 Eşarp

Geniş bir renk çeşitliliği çıkıyor karşımıza bu yıl. Üstelik her rengi bir tasarım üzerinde görme imkânına sahip oluyoruz. Bu da ruhumuzun renklerini, içimizin güzelliğini yansıtacağından harika bir fırsat olacaktır.

Desenli Chanel eşarp 2018

2018’de Öne Çıkan Eşarp Tasarımları

2018 eşarp modellerinde dikkat çeken bu önemli detayların yanı sıra, geçmiş yıllarda gündemde olan geometrik desenlerin bu yıl o kadar da yoğun olmadığını görüyoruz. Soyut çalışmalar eşarplarımızı adeta bir tuval gibi kullanırken, şık ve detaylı desenler de yine birer sanat eseri gibi görünmelerini sağlıyor. Bu sebeple de 2018 eşarp modellerinin son derece özel nitelikli olduğunu söyleyebiliyoruz.

2018 Armine ipek eşarp

Öyle ki, kombinlerinizin en can alıcı noktası eşarplarınız olacaktır bu yıl. Renk uyumunu yakalamakta ise hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü pek çok rengi bir arada taşıyan modeller, rahatlıkla tercih ettiğiniz diğer parçalar ile uyum gösterebilir.

2018 çiçekli eşarp

Floral Desenlerin Hakimiyeti

Son olarak tesettür modasının kalbi olan eşarplarda çiçekli desenlerden söz edelim. Çiçekler eşarp tasarımlarının olmazsa olmazdır ama bu yılki modellerde, çiçeklerin adeta bir yağlı boya tablo şeklinde karşımıza çıktığını görüyoruz.

Armine 2018 ipek eşarp

Dolayısıyla adeta 2018 yılı eşarp modasında bir sanat yılı gibi. Her bir eşarbın tablo olduğu bir yıl bizi bekliyor. Bu durumda sanat kokan, büyüleyici ve renk uyumunu detaylarda yakalamış kombinler yapmamız da son derece kolay ve mümkün olacaktır.

Yeni sezon Chanel eşarp 2018 desenli eşarp Armine ipek eşarp 2018

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş