Haftanın Kombini: Sportif Sokak Tarzı

0

Tesettür giyim ruhuna uygun haftanın her günü kullanabileceğiniz trend renklerden oluşan haftanın spor kombini sizlerle !


Nurmelek 2017 tesettür giyim sezonunun rengini şimdiden seçti ve bu renk doğrultusunda bir kıyafet kombinasyonu hazırladı. Önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi 2017 tesettür kombinlerinde yumuşak renklerle daha rahat ve sportif stiller görüyor olacağız. Dolayısıyla bu tarz stiller sokak modası trendi de daha fazla önem ve değer kazanacak.

Tesettür spor kombin 2017
Tesettür spor kombin 2017

Boydan rahat penye elbiseler, salaş pantolonlar, şalvar, sneakers gibi parçaları kullanarak bu stile uygun olarak kombinler oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, pamuklu veya krep kumaşlar kombinleriniz için ideal seçenekler olabilir.

Tesettür spor elbise 2017
Tesettür spor elbise 2017

Spor Kombinlerde Aksesuar Seçimi

Tesettüre uygun spor kombinlerde, genel görünümünüzle uyumlu olacak aksesuarları tercih etmelisiniz. Zira klasik ve abiye tarzı bir çanta sportif bir görünüş için garip görünebilir. Aynalı mercekli güneş gözlüğü bu yıl çok ön planda olacağa benziyor.


 

Kombinlerde aksesuar
Gözlük

Şallarda Renk Seçimine Dikkat

Giysiniz için tercihlerinizi tamamladıktan sonra, şal seçimine geçebilirsiniz ancak lütfen şal renginin kombininiz kadar yumuşak tonlarda olması gerektiğini unutmayın. Örneğin, bu yıl trend olan mint, su yeşili, deniz mavisi renkleri tercih edilebilir.

Haftanın Kombini Galerisi

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş