İçinizi Isıtacak 2018 Triko Tunik Modelleri

0

Soğuk havaların kurtarıcı parçası tesettür triko tunik modellerinde 2018 trendleri ve yeni sezonun en şık triko kombin fikirleri


Havalar serinlemeye başladığında, uçuş uçuş kumaşlardan, yazın serin tutan alternatiflerden trikolara geçiş yapıyoruz. Triko tunikler, sonbahar ve kış ayları için birer olmazsa olmazdır. Bu yüzden de eğer trendleri inceliyorsak, triko modellerini bir de yılın modasını göz ardı edemeyiz.

2018 tesettür triko tunik

Triko Tuniklerde 2018 Trendleri

2018 triko tunik modellerine bakacak olursak ise öncelikle klasik örgü modelleri ile süslenmiş alternatifler ile karşılaşsak da çokça modern tasarım ile de göz göze geliyoruz. Dikkat çekici renkler, geometrik desenler, bu yıl jeanler ile birlikte tesettür modasındaki yerini alıyor.


 

Zigzag triko tunik

Bu sayede hem rahat, hem şık hem de modern bir görünüm elde edebiliyoruz. Yılın triko tunik modellerinde ilk izlenim bu şekildeyken biraz daha derine inmek ve tirko konusunu detaylı bir şekilde masaya yatırmak gerek.

Pusküllü triko 2018

Triko Tunik Çeşitleri

Triko tunik modellerinde 3 farklı boy söz konusu. Biri kalça altı seviyede, biri diz seviyesinde biri de neredeyse ayak bileğine uzanan alternatiflerdir. Bu üç farklı grup, farklı şekillerde kombinlenebilir.

Genç tesettür triko tunik

Örneğin diz seviyesinde yer alan triko tunik modelleri Jean pantolonlar ile son derece konforlu olacak, aynı zamanda da modern görünecektir.

Boğazlı tesettür triko

Bu tasarımların sahip olduğu geometrik desenler de bu tarzı destekler. Diğer taraftan kumaş pantolonlar tercih ediliyorsa, daha klasik tasarımları kombininize dâhil edebilirsiniz. Örneğin fırfırlı modeller iyi bir alternatif olabilir.

incili tesettür triko tunik

Hem klasik hem de romantik olarak niteleyebileceğimiz bu modeller, farklı renk alternatifleri ve farklı modeller olarak sunulmuştur. Yılın trendi olan fırfırlar, romantik vintage etki olarak bu yıl her yerde karşımıza çıkıyor.

Yarasa kol triko tunik

Triko Tunikler Nasıl Kombinlenir ?

Son olarak ise 2018 triko tuniklerde gördüğümüz örgü modellerine değinelim. Farklı modellerin, geleneksel bir şekilde tercih edildiği modeller, sıcacık görünüyor. Farklı renkler ile birlikte sunulan örgülü modelleri farklı yaka türleri izliyor.

2018 uzun triko tunik

Örneğin, kışın iyice etkisi gösterdiği aylarda keyifle giyilebilecek olan boğazlı alternatifler, örgü detayları ile harika görünüyor. Üstelik düz renk olmaları ile pek çok eşarp ile zahmetsiz bir şekilde kombinlenebilirler. Hatta pantolon, ayakkabı ve çanta seçiminiz de aynı şekilde çok kolay olacaktır.

Salaş triko 2018

Bu tür modellerin şıklığı, örgülerinin güzelliğinde gizlidir ve bu özel detaylar sizi daha şık ve soft kılacaktır.

Tesettür triko hırka kombini

Triko hırka 2018

Asimetrik triko tunik 2018

2018 triko tunik takım

Basic triko tunik

Pliseli triko takım

Frank triko kazak

Nakışlı tesettür triko

Siyah Triko kombin

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş