Kalem Etek Kombinleme Rehberi

0

Tesettürde kalem etekler nasıl kombinlenir ? Kafanızda soru işareti bırakmayacak A’dan Z’ye kalem etek kombin fikirleri.


Tesettür kalem etek modelleri klasik kalem etek tasarımını akla getirse de detayları ve kesimi ile daha farklı modellerdir. Tesettür kalem etek kombinleri ofis şıklığının ve klasik tarzın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kendiniz için her zaman konforlu ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız kalem etek kombinlerini rahatlıkla tercih edebilir ve kendi tarzınıza rahatlıkla uyarlayabilirsiniz.

Abiye kalem etek kombini

Gömlek ve Etek Aşkı

Kalem etek modelleri ile birlikte gömlek kullanmak oldukça sık tercih edilir. Kalem eteğin asaletini ve ağırlığını başarılı bir şekilde kaldıran gömlek modelleri ile hem spor hem de klasik kombinler yapabilirsiniz.


 

Yazlık kalem etek kombini

Tesettür kalem etek kombinleri yapacağınız zaman eteğinizin kumaşı üzerinden tarzınızı belirleyebilirsiniz. Eğer klasik kumaşa sahip bir eteğiniz varsa klasik gömlekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spor kesim ya da kot kumaş bir gömleğiniz varsa tesettür kalem etek kombinleri daha salaş ve modern bir görünüme sahip olabilir.

Yazlık Kalem etek-bluz kombini

Kombininizi sporlaştırmak için gömleğin eteğin dışında kalmasına dikkat edin daha klasik bir görünüm elde etmek için de bunun tam tersini yapmanız yeterlidir.

Spor kalem etek kombini

Trikolardan Gelen Şıklık

Tesettür kalem etek kombinleri gömleklerin yanı sıra triko modelleri ile de yapabileceğiniz kombinlerdir. Trikoların farklı tasarımları ile bu etek modellerinde birbirinden farklı tarzları deneyebilirsiniz.

Kuyruklu tunik kalem etek kombini

Verev ya da asimetrik kesim triko modelleri ile yapacağınız kalem etek kombinleri klasik şıklığa farklı bir noktadan yaklaşmanıza yardımcı olur. Daha spor kesim, boğazlı ya da yarım boğazlı kazak modelleri ile yapacağınız tesettür kalem etek kombinleri de günlük kullanımda hem şıklığınızı hem de konforunuzu ön plana çıkarır.

Yazlık Kalem etek-bluz kombini

Panço Modelleri ile Tamamlayın

Tesettür kalem etek kombinleri dilerseniz şık panço modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Ferace yerine kullanabileceğiniz panço modelleri hem yazlık hem de kışlık tasarımları ile her zaman kombinlerinizde kullanabileceğiniz özel parçalardır.

Kışlık kalem etek kombini

Kalem eteklere oldukça yakışan panço modellerini dilerseniz broş gibi zarif aksesuarlar ile güçlendirebilir ya da büyük kolyeler ile ön plana çıkarabilirsiniz. Panço yerine geniş ve uzun şalları da omzunuza alıp bir broş ya da iğne yardımıyla panço gibi kullanarak daha hareketli tesettür kalem etek kombinileri yapabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar Deri Etekler Nasıl Kombinlenir ? başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Retro kalem etek kombini

Ofis kalem etek kombini

Mevsimlik kalem etek kombini

Klasik kalem etek kombini

Genç kalem etek kombini

Büyük beden kalem etek kombini

Günlük kalem etek kombini

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş