Kışın Etek Nasıl Giyilir ?

0

Biz tesettürlü bayanlar için kışın etek giymek hep problem olmuştur. Bunun için sizlere kışın etek nasıl giyilir ve ne tarz kombinler yapılabilir bunu aktaracağım


Etekler kadınlığın özünde bir sembolüdür, ancak soğuk kış aylarında etek giymek sizi şık hissetmenizden ziyade kendiniz daha soğuk hissetmenize neden olabilir. Fakat kışın doğru eteği ve aksesuarları seçmek sizi hem sıcak hem de moda hissi bırakacaktır.

Kışın Eteklerde Kumaşın Önemi

İpucu 1: Daha ağır bir kumaştan yapılmış bir etek seçin. Şeffaf, hafif kumaşlar ile üretilmiş eteklerden uzak durun böyle bir etek modeli sizi yalnızca daha soğuk tutar. Bunların yerine denim, yün, kadife, deri, ağır pamuk veya pamuk-polyester karışımları gibi daha ağır kumaşları tercih edin. Daha hafif polyester karışımları, satenlerden ve ipeklerden kaçının.

Kışın Eteğinizin Boyu Önemli

İpucu 2: İstediğiniz uzunluğa karar verin. Örneğin maxi etek seçebilirsiniz. Birçok maksi etek modeli ile bacaklarınızı soğuk havalardan koruyabilirsiniz. Ayak bileğinizin birkaç santim üstünde bir etek seçin. Daha uzun etekler sizi daha sıcak tutacak, ancak çok uzun bir etek yerden sürükleyerek ıslak ve çamurlaşacak.


 
Kışın etek nasıl giyilir
Kışın etek nasıl giyilir

Kışlık Eteklerde Doğru Renk Seçimi

İpucu 3: Uygun bir model arayın. Koyu renkli eteklerde en iyi görünüm güçlü desenlerle birlikte olur. Geometrik şekiller yada flanel baskı seçeceğiniz etek modelinde olsun. Çiçek desenlerinden kaçının, çünkü bunlar bahar ve yaz görüntülerini doğuruyor. Yaz ile ilişkili, turkuaz veya mercan gibi, bahar ve parlak renklerle ilişkili pastel renklerden kaçının.

Kışlık Etekler İçin Doğru Ayakkabı Seçimi

İpucu 4: Uygun ayakkabıları dolabınızdan çıkarın. Çoğu kar botu pratiklik için yapılır, moda değildir. Kar botlarınızın yerine kısa topuklu çizmeleri yada eteğinize uygun renk bootie botları deneyebilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş