Uzun Tunikler Nasıl Kombinlenir ?

0

Uzun tunikler nasıl kombinlenir ? İşte yaz-kış çok kullanılan uzun tesettür tuniklerin tamamlayıcı parçaları ve trend renkleri


Bugüne kadar çok sık kullandığımız uzun tunik modellerinin nasıl doğru kombinlendiğine dair doğru dürüst bir yazı  görmedim. Bu yüzden sizlerle uzun tesettür tunikler nasıl kombinlenir sorusu hakkında cevaplarımı paylaşacağım.

Uzun tunikler baştan aşağıya sıcak tutmanıza yardımcı olur, kıyafetinizin geri kalanına kolayca birleştirilebilir ve her şeyi örtülü tutarak gerçek bir konfor sunar.

Çok sayıda uzun tesettür tunik modeli olduğu için bunları giymenin ve şekillendirmenin birçok yolu vardır. Aşağıda vereceğim bilgiler uzun tunikleri farklı şekilde nasıl kombinleyeceğinize dair bir listedir.


 
Uzun tunikler nasıl kombinlenir
Uzun tunikler nasıl kombinlenir

Kışın çok sık kullandığımız uzun triko tunikler için gri, bej veya deve tüyü gibi nötr veya soğuk renkler deneyin.

Uzun tunikleri yine uzun bir elbiseyle, bluz ve etekle giyebilirsiniz ancak burada vücut ölçülerinizi dikkate alın. Eğer minyon iseniz bu kombin sizi daha minyon göstermesine neden olabilir, minyon vücuda sahipseniz altınıza etek yerine pantolon deneyin derim.

Son yılların trendi olan bol paça pantolonlarınıza uzun tunik modelleri çok yakışacaktır. Bu kombininizi sportif tarz sneakers ile tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş