Kuaförde Yapılan Şal ve Türban Modelleri

3

Kuaförde yapılan şal ve türban modelleri her tesettürlü kadının tarzına özel olarak tasarlanmaktadır. Bu modelleri bir araya getirdiğimiz yazımız sizleri bekliyor.


Giyiminize göre istediğiniz modelde şal ve türban çeşidini seçtikten sonra bağlamayı da kuaföre bırakabilirsiniz. Kuaför bu modeli yaparken sizin tarzınızı ve giyiminizi dikkate alacaktır. Peki kuaförde yapılan türban modelleri nelerdir? Kısaca bunlardan bahsedelim.

Abiye üstüne şal modeli: Tesettürlü hanımlar genellikle davetlere ya da düğünlere giderken abiye giyerler. E tabi bu abiye üzerine bir şal seçmek gerekir. Bu şalı da kıyafete ve giyim tarzına uygun bir biçimde bağlamak önemli bir husustur. Kuaförler, tesettürlü hanımların şallarını üzerlerindeki abiyeye göre tasarlayabilir.


 

Sportif türban modelleri: Tesettürlü hanımlar sportif şıklığı yakalamak isteyebilirler. Örneğin güzel bir bluz ve pantolon üzerine nasıl şal bağlamak gerektiğini sorgularlar. İşte bu noktada kuaförler devreye girerek şalı ya da türbanı sportif bir şekle rahatlıkla sokabilmektedirler.

Günlük modeller: Günlük kıyafetleriniz üzerine sade ama şık türban bağlama modelleri isteyebilirsiniz. Bu da kuaförünüzün size sunabileceği hizmetlerden birisi.

NELERE DİKKAT ETMEK LAZIM?

Kuaförde şal ve türban modelleri incelerken mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin tesettürlü hanımlar mutlaka kendi yüzlerine göre bir model belirlemelidir.

Yuvarlak yüzlü hanımlarla kare yüzlü hanımların tesettür bağlama teknikleri farklıdır. Bu nedenle şık olabilmek için bu detayı atlamamak gerekmektedir.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Tesettür Gelin Başı Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş