Esra Seziş Kiğılı Farkı İle Sofistike Kombinler

0

Esra Seziş Kiğılı’nın Instagram’da en beğenilen tasarımları ve size ilham verecek yeni kombinleri


Esra Seziş Kiğılı kadınların giyimine şıklık ve farklılık katacak kombinleri ile bizlere yardımcı oluyor. Instagram sayfasında sürekli yaptığı paylaşımlar ile bir moda ikonu haline gelen Esra Seziş Kiğılı, özellikle tesettür giyiminde harika seçenekler sunuyor.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-1

Moda sektöründe tesettür giyim daha yavaş yavaş yayılmaya başladı ve bu nedenle oluşturulacak kombinlerde farklı bir tarz yaratmak öncesine göre daha kolay. Esra hanım da tesettürlü kadınların şık olabileceğini gösteren en güzel örnekleri gözler önüne seriyor.


 

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-2

Sadece giyim konusunda değil aksesuar konusunda da kadınlara yardımcı oluyor. Modern kadının dünyadaki duruşunu en şık hali ile yansıtan kombinleri Esra hanımın gözleri doyuran sunumu ile modayı takip etmek isteyen kadınlara büyük kolaylık sağlıyor.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-3

Instagram sayfasını ziyaret ettiğinizde görüyorsunuz ki sadece tesettür giyim için değil, farklı tercihleri olan kadınlar için de harika seçenekler sunuyor. Her kadın şık olmayı ve kaliteli giyinmeyi hak eder.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-4

Fuşyanın en güzel tonlarından, beyazın saflığını yansıtan tüm renk skalaları Kiğılı kombinleri arasında en taze halleri ile sizleri bekliyor.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-6

Kumaşları özel dokunan elbiseler, bluzler, eşarplar yumuşak dokunuşları ile cildinizi saracak. Sıcak yaz günlerinde bile rahatlığınızdan vazgeçmezken güzelliğinizi koruyabileceksiniz.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-5

En sevdiğiniz renklerin en güzel tonlarını bulabileceğiniz tasarımlar, sadelikten vazgeçemeyenler için tasarlanan klasik ürünlerin hepsi elbise dolabınızda yer etmek için sizleri bekliyor. Esra hanımın kombinleri üzerinden de kolayca seçim yapabilir ve alışverişlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-7

Bir geziye çıktığınızda veya bir kutlamaya gireceğinizde ne giyeceğim derdinden de Esra Seziş Kiğılı’nın kombin fikirleri sayesinde kurtulmuş oluyorsunuz.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-8

Yeni fikirler, şık görünümler için Esra Hanım’ın instagram sayfasını takip etmenizde fayda var. Tasarımlar ile ilgili gençlere de fırsat tanıyan yarışmaların duyurusu da bu sayfa üzerinden yapılıyor, moda meraklılarına duyurulur.

Bu yazıyı okuyanlar Betül Gedik Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Esra Seziş Kiğılı kombinleri-9 Esra Seziş Kiğılı kombinleri-10 Esra Seziş Kiğılı kombinleri-11 Esra Seziş Kiğılı kombinleri-12 Esra Seziş Kiğılı kombinleri-13

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş