Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri – 2024 Trendleri

0

Özel davetlerin, nişanların, düğünlerin vazgeçilmez tasarımları arasına giren pelerinli tesettür abiye modellerinde tüm yenilikleri sizler için inceledik. İşte yeni koleksiyonlar.

Tesettür giyimde şıklık kavramı tasarımcıların özel dokunuşları ile farklı bir seviyeye ulaşıyor. Yeni sezonun popüler tesettür giyim abiye modellerinde en çok dikkat çeken detaylardan birisi de pelerinli modeller.

Pelerinli tesettür abiye-16


 

Pelerinli modeller hem şıklıkları hem de zarafetleri ile genç kızların ve kadınların beğenisini kazanıyor. Pelerinli modellerin kendine has zarif duruşları özellikle de abiye tasarımlarında etkileyici bir şıklık ortaya çıkarma konusunda oldukça iddialı seçenekler sunuyor.

Pelerinli tesettür abiye-15

Pelerinli modellerin en büyük avantajı da farklı vücut tiplerine uygun abiye modellerinde kullanılabilir olmaları.

Pelerinli tesettür abiye-17

Her Kadına Özel Tasarımlar

Pelerinli tesettür abiye modelleri özellikle pelerinlerin vücutta özellikle gizlemek istenilen alanları kapatmaları sayesinde çok popüler oluyor. Tesettürlü kadınların en çok dikkat ettiği unsurlardan birisi olan vücut hatlarını kapatmak pelerinli modeller ile çok daha kolay ve şık oluyor.

Pelerinli tesettür abiye-14

Balık ya da denizkızı kesim olarak bilinen ve oldukça popüler olan abiye modelleri vücudu çok fazla sardıkları için tesettür giyimde tercih edilemeyen modellerdir. Bu modeller vücutta ne kadar güzel gözükürse gözüksün tesettürlü kadınlar tarafından kullanılmıyor.

Pelerinli tesettür abiye-13

Pelerinli modeller de bu noktada kadınların yardımına koşuyor. Pelerin kullanımı hem vücut hatlarını başarılı bir şekilde gizlerken hem de üstlerinde kullanılan ince işlemeler ile şıklığı farklı bir boyuta taşıyor.

Pelerinli tesettür abiye-12

Pastel Renkler, Uçuşan Detaylar

Pelerinli tesettür abiye modellerinde renk seçimi kadınların zevkine göre şekilleniyor. Elbise ve pelerininin bir örnek olduğu tasarımların yanı sıra kontrast renkli elbise ve pelerin kullanılan abiye modelleri de oldukça sık tercih ediliyor.

Pelerinli tesettür abiye-11

Pelerin tasarımlarında boncuk, payet, aplike, dantel ya da nakış gibi çok özel işçilik gerektiren teknikler kullanılıyor.

Pelerinli tesettür abiye-1

Tamamen dantel ya da şifondan yapılmış pelerinler de özellikle A kesim abiye modellerinde masalsı bir görünüm oluşturuyor. Abiye modellerinde göz alıcı bir şıklık ortaya koymak her zaman çok önemlidir.

şifon pelerinli abaya şal kombin
şifon pelerinli abaya şal kombin

Davetlik tesettür abiye modelleri arasında da pelerinli tasarımlar ayrı bir rol oynuyor. Özel günlerdeki zarafeti ve şıklığı vurgulayan seçenekleriyle örtünen kadınların tercih listesinde üst sıralarda yer alıyor. Bu özel tasarımlar genellikle dantel işlemeleri, inci detayları ve zarif kesimleriyle öne çıkarken, davetlerde göz kamaştıran bir görünüm elde etmek isteyen kadınlara hitap ediyor.

pelerinli özel gün tesettür elbisesi
pelerinli özel gün tesettür elbisesi

Uzun etekleri, pelerin detayları, ve özenle seçilmiş kumaşlarıyla davetlik tesettür abiye modelleri, geleneksel örtünme prensiplerine uygunluğu modern tasarım anlayışıyla birleştirerek özgün bir stil sunuyor.

Pelerinli tesettür abiye-6

En özel günlere ve gecelere eşlik eden tesettür abiye modelleri ile her kadın hayal ettiği şıklığa sahip olabilir. Vücut tipine ve ten rengine uygun bir şekilde seçilerek kullanılan abiye modelleri ile her zaman hayal ettiğiniz masalsı şıklığı rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar Tesettür Abiye 2019 Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

Pelerinli tesettür abiye modelleri hangi tarzlarda bulunabilir?

Pelerinli tesettür abiye modelleri, genellikle prenses kesimleri, etek detayları ve dantel işlemelerle zenginleştirilen tasarımlar arasında bulunabilir.

Hangi renkler pelerinli tesettür abiyelerde sıkça kullanılır?

Bu tarz abiye modellerinde genellikle beyaz, şampanya, bordo, lacivert gibi klasik ve zarif renkler sıkça tercih edilir.

Pelerinli tesettür abiye modelleri nasıl kombinlenir?

Bu abiye modelleri genellikle sade ve uzun eldivenlerle, zarif taçlar veya şallarla kombinlenerek tamamlanır. Ayrıca uygun ayakkabı ve çanta seçimi de önemlidir.

Bu tarz abiye modelleri nerede bulunabilir veya satın alınabilir?

Pelerinli tesettür abiye modelleri genellikle özel tasarım butiklerde, online mağazalarda veya markaların resmi satış noktalarında bulunabilir.

Pelerinli tesettür abiye-4 Pelerinli tesettür abiye-2 Pelerinli tesettür abiye-3 Pelerinli tesettür abiye-7 Pelerinli tesettür abiye-5 Pelerinli tesettür abiye-8 Pelerinli tesettür abiye-10 Pelerinli tesettür abiye-9

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş