Yeni Sezonun Göz Alıcı Deri Etek Kombinleri

0

Son yıllarda engellenemeyen çıkış gösteren deri etekler 2019 sezonunda da favori parçalar arasında yer alıyor. İşte yeni sezonun şık deri etek kombinleri

Kadınların dolaplarında yer alan ikonik parçalardan birisi de şüphesiz ki deri etek modelleridir. Özellikle bir dönem her kadının dolabında mutlaka ye falan deri etekler yeni sezonda yeniden gündeme gelecek ve dolaplardaki eski vazgeçilmez yerine geri dönecek.


 

Deri etekler kumaşın yapısı itibariyle oldukça dikkat çekici gözüken parçalar olsalar da farklı kesim ve tasarımlar ile her tarza uyum sağlayabilen parçalardır. Kloş ya da kalem kesim, pilili, uzun, diz altı ve uzun olmak üzere pek çok farklı deri etek modeli vardır.

Son yıllarda ufak ufak geri dönmeye başlayan deri etek modelleri bu yıl daha belirgin bir dönüş ile dolaplarda yerini alacak.

Denim ve Deri Aşkı

Deri ve denim yani kot kumaşlar oldukça uyumludur. Spor ve modern bir görünüm yaratırken tarzını ön plana çıkarmak isteyenlerin bir araya getireceği bu iki doku şıklığı farklı bir seviyeye taşıyabilir.

Derinin sert mizacı kot kumaşın rahat ama asil duruşu ile bir araya geldiğinde ortaya çıkan görünüm hem iddialı hem de sade olduğu için herkes tarafından tercih edilebilir.

Siyahların Dansın

Deri etekler en çok siyah üst giyim parçaları ile kombinlenir. Bu kombin resmen bir klasiktir ve deri etek kullanan her kadın tarafından en az bir kez denenmiştir. Deri ile uyumlu olabilecek trikolar, ışıltılı metalik ipliklerin kullanıldığı parçalar deri etekler için ideal bir kombin arkadaşı olabilir.

Renkli Deri Etekler

Deri etek denildiği zaman akla ilk gelen ikonik tasarım siyah deri mini etek olsa da bordo, lacivert ve yeşil renkli deri etek modelleri de yeni sezonda sıkça görebileceğimiz parçalar arasında yer alıyor.

Renkli deri etekler yakın tonlarda üst giyim parçaları ile birlikte kullanılabileceği gibi kırık beyaz ya da krem rengi parçalarla da kullanılabilir.

Ekoseli Kombinler

Deri etek ve kırmızı ekoseli gömlek bir dönemin vazgeçilmez kombinlerinden birisi. Derinin sertliği ile ekosenin yumuşaklığını mükemmel bir şekilde karıştıran bu kombinlerde elbette farklı renkte üstler tercih edilebilir. Ekose desenin en çok yakıştığı renkler olan lacivert, yeşil ve kırmızı ağırlıklı üstler ile deri etek modellerini kombinlemek mümkün.

Deri Etek ile Hangi Ayakkabı Kullanılır?

Deri etekler ile kombin yaparken ayakkabı seçmek oldukça zor gelebilir ancak seçim tamamen kişinin kullanım konforuna ve zevkine bağlıdır. Ama dikkat edilmesi gereken birkaç püf noktası olduğunu unutmamak gerek. Babet, spor ya da topuklu ayakkabı ile deri etekleri kombinleyebilirsiniz.

En önemlisi ayakkabılarda çok fazla aksesuar olmaması. Deri kombinlerde patlayan bir parça olduğu için onun etkisini azaltacak ayakkabılar tercih etmemek gerekir. Eğer ayakkabınız da iddialı olacaksa deri ile uyumlu olan metal detaylı bootie modelleri kullanılabilir.

Bu yazıyı okuyanlar Deri Etekler Nasıl Kombinlenir ? başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş