Tarçın Rengi Hangi Renklerle Kombinlenir

0

Dört mevsimde trendler arasında yer alan tarçın rengi hangi renkler ile kombinlenir ? Tarçın rengine en uyumlu renk tonlarını sizler için araştırdık.

Sonbahar ve kış mevsimlerinin rengi kabul edilen tarçın rengi, aslında son dönemlerde yaz aylarında da sıklıkla tercih edilmeye başlandı.

tarçın jile kombini
tarçın jile kombini

Tarçın rengi t-shirtler, elbiseler, etekler, tunikler, yelekler, pantolonlar ve eşarplar çokça giyiliyor. Tarçın renginin trend renklerden olması elbette akıllara, ‘tarçın rengi hangi renklerle kombinlenir?’ sorusu geliyor. Modacılar farklı tasarım ve renklerin tarçınla bir araya gelebileceğini belirtiyor.


 

Siyah Beyazın Tarçın İle Dayanılmaz Uyumuna Şahit Olun

Örneğin klasik ve vazgeçilmez renkler siyah & beyaz, tarçın rengine çok yakışan renklerdir. Bu iki renkten vazgeçemeyenler, tarçın rengini dilediği gibi sevdiği renklerle meç edebiliyor.

tarçın bol paça pantolon kombini
tarçın bol paça pantolon kombini

Tarçını iç ve dış giyimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkli bir kombin üzerine tarçın rengi bir manto, hırka tercih ederek görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

Yaz Renkleri ile Tarçın Uyumu

Tarçın rengi hangi renklerle kombinlenir diye uzun uzadıya düşünmeye ya da kombin yapamam düşüncesi ile beğenilen parçaları almaktan vazgeçmeye gerek yok.

tarçın etek-bluz kombini
tarçın etek-bluz kombini

Zira tarçının yumuşacık rengini kullanacağınız birçok renk seçeneğiniz var. Yazın en çok tercih edilen buz mavisi, beyaz, mor, yeşil gibi farklı renklerle tarçın bir araya getirilebiliyor.

Özellikle tesettür giyimde çokça seçeneğiniz var. Eşarp, çanta, kemer, gibi aksesuarlarda tarçın renginin şıklığını taşıyabilirsiniz.

tarçın etek çiçekli bluz kombini
tarçın etek çiçekli bluz kombini

Öte yandan kot rengiyle de tarçın çok yakışan iki renk. Yaz – kış giydiğimiz kot pantolonlarla tarçın bluzları, tunikleri, eşarpları, yelekleri ve uzun hırkaları kombin yapabilirsiniz. Tarçın rengini kullanırken çok fazla renk cümbüşü oluşturmamaya dikkat etmelisiniz.

tarçın midi etek kombini
tarçın midi etek kombini

Tarçın başlı başına dikkat çekici, yıldız bir renktir. Tarçını geri planda bırakmak yerine uyumlu şekilde kullanmak önemlidir.

Örneğin kırmızı, mavi ve tarçın gibi üç ana rengin bir arada olması yanlış olur. Tarçın ve maviyi ikili olarak kullanmak daha ölçülü bir seçimdir.

çizgili tarçın tunik kombini
çizgili tarçın tunik kombini

Tarçının en çok yakıştığı, şık bir görüntü oluşturduğu renkler krem, vizon, bej ve kırık beyaz gibi açık ve yumuşak tonlardır. Sade ve şık görünmek için bu açık renkleri tarçınla kombin yapmanızı öneririz.

tarçın dar paça pantolon kombini
tarçın dar paça pantolon kombini

Tarçın rengi hangi renklerle kombinlenir ki deyip güzel parçalardan vazgeçmeyin. Aksesuarlardan ana giysilere kadar tarçın rengini her şekilde kullanabilirsiniz. Baştan sona tarçın giyerek ton sür ton yapabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş