En Beğenilen Tesettür Siyah Etek Kombinleri

0

Tesettüre uygun son yılların öne çıkan en sevilen siyah etek kombinlerini sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar.

Gardıropların kurtarıcı rengi siyah, elbise ve etek olarak çok sık giyiliyor. Siyah etek kombinleri hem günlük yaşamda hem de gece davetlerinde istediğiniz şıklığı yakalamanıza yardımcı oluyor. Üstelik muhafazakâr giyimde siyah etekler sadece uzun kullanılmıyor.

siyah tesettür kalem etek kombini
siyah tesettür kalem etek kombini

Midi boy ve kısa etekler de tesettür giyime uygun hale getirilebiliyor. Örneğin midi boy siyah eteklerin altına giyilen opak çoraplar, taytlarla giyilebiliyor.

siyah etek kombini 2
siyah etek kombini 2

Siyah etekleri dilediğiniz tarza uygun şekillendirebilirsiniz. Klasik, spor, modern, resmi ve gündelik gibi farklı tarzlarda kombin oluşturabilirsiniz.


 
siyah pliseli etek kombini
siyah pliseli etek kombini

Siyah etekler kendi içlerinde de çeşitleniyor. Eteğin kumaşı yapılacak kombini belirleyebiliyor. Tesettür etek kombinleri yaparken kumaşın yapısına göre üst seçmek gerekiyor. Aslında siyah rengini kombin etmek oldukça kolay ve eğlenceli bir iş kabul edilmeli.

Siyahın üzerine hangi renk tercih edilirse edilsin renk uyumu sağlanabiliyor. Siyah parçalarda doğru parçaları bir araya getirmeye özen göstermek gerekiyor. Bizim vereceğimiz basit kombin tüyoları şöyle;

zincirli siyah etek kombini

Yüksek bel siyah etek & bluz kombini

Yüksek bel pantolonlar gibi yüksek bel etekler de çok moda. Özellikle kısa boylu kişilerin etek seçiminde yüksek bele yönelmesini öneririz.

siyah çizgili etek bluz kombini
siyah çizgili etek bluz kombini

Yüksek bel etekle tercih edeceğiniz bluz ya da gömlek seçiminde ise yaz mevsimi için somon, pudra, buz mavisi, krem, vizon, fıstık yeşili gibi açık renkler giymeniz ideal olur. Kullanacağınız eşarp eteğin üstüne giyeceğiniz kıyafetin rengine göre değişkenlik gösterecektir ancak bizim önerimiz düz renk şallar seçmeniz.

siyah kalem etek kombini
siyah kalem etek kombini

Siyah etek & ceket kombini

Siyah etek kombinleri yaparken dolabınızda olmazsa olmaz parça kısa ceketler olmalıdır. Etek, bluz seçiminizin üzerine giyeceğiniz kısa kesim ceketlerle şık, resmi bir hava yakalayabilirsiniz. Bu kombini portföy çanta, ipek eşarp ya da şal ile tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız kombini iş yerinizde ya da resmi etkinliklerde giyebilirsiniz.

Siyah etek & gömlek kombinleri

Siyah balık etek modelleri özel davetlerde, kına – düğün gibi törenlerde sade bir şıklık sunuyor. Etek üzerine giyeceğiniz yakadan hareketli gömleğinizi belinize takacağınız zarif işlemeleri olan bir kemerle tamamlayabilir, ipek eşarp ile kombin yapabilirsiniz.

siyah etek kombini 4
siyah etek kombini 4

Öte yandan şifon kumaştan tasarlanan dökümü beyaz bir gömlek, canlı renk eşarp, mini bir çantayla şık, elit bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

siyah abiye etek kombini

Siyah şifon etek & bluz kombini

Siyah etek kombinleri yaparken gündelik kombinlerde çokça seçeneğiniz var. Örneğin şifon kumaş siyah etek üzerine düz renk ya da desenli günlük bluzlar giyebilir, şifon tunikler ya da gömlekler tercih edebilirsiniz. Böyle bir kombini uzun kolyelerle, tek askı çantalarla ve eşarplarla tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş