Trend Alarmı: Şeritli Pantolon Kombinleri

0

Yeni sezonda sıkça karşımıza çıkan şeritli pantolonlar nasıl kombinlenir ? İşte resimlerle sizlere fikir verecek trend şeritli pantolon kombinleri

Mevsimin değişmesi ve havaların güzelleşmesi ile birlikte, yeni trendler de vitrinlerde kendisine yer bulmaya başladı. Bunlardan en önemlisi ise şeritli pantolonlarla yapılan harika kombinler.

Şeritli pantolon kombinleri


 

Hem iş yerine giderken hem de arkadaş toplantılarında rahatlıkla giyebileceğiniz bu kombin sizi şık ve dikkat çekici bir hale getirecek.

Çift şeritli pantolon

2018 Şeritli Parçaların Yılı Olacak

2018 kombin modasına şeritli giysiler damga vuracağa benziyor. Özellikle de şeritli ve çizgili pantolonlar son birkaç haftadır kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlandı.

Yan şeritli siyah pantolon

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir ?

Çeşitli markaların vitrin camlarında bu güzel parçaları görürken, nasıl kombinleyeceğimiz de aklımıza takılan sorulardan birisi. Bu tip şeritli pantolonlar, başka çizgili parçalar ya da tek renk bluzlarla güzel bir biçimde kombinlenebilir.

Yeşil şeritli pantolon

Desenli Bluzlerin Şeritli Kotlar ile Ahengi

Bunun yanı sıra zıt renkler de şeritli kıyafetlerin kombinindeki farklılığı ve değişimi ortaya çıkarmaktadır. Modacılar defilelerinde 2018 yılı trendi olarak şeritli kot pantolon ve desenli bluzları sıklıkla kullanmaya başladı.

Şeritli kot pantolon kombini

Şerit Pantolon ve Stiletto Birlikteliği

Sade abartılı olmayan bir desene sahip gömlek şeritli pantolonunuzu daha göz alıcı bir hale sokacaktır. Bunun yanı sıra ayağınıza da siyah bir stiletto giydiğiniz zaman gittiğiniz her mekanda dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Bu kombine genellikle sade bir el çantası çok iyi gitmektedir.

Spor Tarzınıza Şerit Dopingi

Şeritli pantolonlar ayrıca spor şıklığına ulaşmayı seven kadınların da kurtarıcısı olabilmektedir. Bol kesim sade bir bluz ile bu şıklığı rahatlıkla tamamlamanız mümkün olacaktır. 2018 trend alarmı şeritli pantolonlar vitrinlerde sizi bekliyor.

Bu yazıyı okuyanlar Yeni Trend: Tensel Kot başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Spor şeritli pantolon takım Siyah-beyaz şeritli pantolon kombini Şeritli kot pantolon Şeritli pantolon hırka kombini Bol şeritli beyaz pantolon Pullu şeritli pantolon Yazlık şeritli pantolon kombini

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş