fbpx

Vintage Kokan Kanaviçe Tunikler

0

Bu Yazıda Neler Var ?

Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Kombinlerde muazzam Vintage etkisi sunan kanaviçe işlemeleri tuniklerde hayat buluyor. Kanaviçe işlemeli tunikleri keşfedin.

Tesettürlü hanımlar şıklığına oldukça önem verir. Hem ölçülü giyinmek hem de şık ve modern bir izlenim sunmak isteyen bayanlarımız özellikle tunik kategorisinde yer alan trend ürünleri dikkatle takip eder.

Beyaz kanaviçe işlemeli tunik


Kanaviçe tunik modelleri 2018 yılının trend alarmlarından birisidir ve tesettürlü bayanlar son birkaç aydır bu ürünleri sıklıkla satın almaktadır.

Vintage kanaviçe tunik

Orta Asya Türklerinin sıklıkla kullandığı etamin ismiyle de anılan el sanatlarından birisi olan kanaviçe, günümüzde kıyafetlerle de büyük uyum sağlamaktadır.

Kanaviçe retro kombin

Genç kızların geçmişten beri çeyizini süsleyen kanaviçeler, günümüzde tesettür, tunik, yatak örtüsü, mutfak takımları, bluz gibi ürünlerde de sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Kanaviçe haki tunik

Günümüzde tesettürlü kadınlar; modern ve farklı kombinler yapabilmek için kanaviçe tunik modellerini tercih etmektedir.

Kanaviçe gömlek jile kombin

TARİH KOKUYOR

Geçmişte genellikle dekorasyon amacıyla kullanılan kanaviçe tekniği çarpı şeklinde işlenmektedir. Bu teknik mutlaka düz ve deliksiz kumaşa işlenmelidir.

Kanaviçe tesettür kombin

Örneğin bir şal ya da bir tunik gibi. Kanaviçe tekniği göç sayesinde Orta Asya’dan Avrupa’ya kadar yayılmıştır ve artık dekorasyondan öte bir moda ürünü olarak da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kanaviçe işlemesi yapılırken geleneksel renkler sıklıkla kullanılmaktadır.

Kanaviçe tunik elbise

Eski kanaviçe desenlerine bakılacak olursa eflatun, haki, mavi, kahverengi gibi renkler ön plana çıkmaktadır.

Siyah kanaviçe tunik

Özellikle de çiçek deseni ve kuş deseni bu sanatın modellerinden birisidir. Kanaviçe işlemeli tunik modelleri 2018 yılı tesettür modasına şimdiden girmeye başladı bile. Bizden söylemesi…

Bu yazıyı okuyanlar Vintage Tarz Nedir ? Nasıl Giyilir ? başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla