Ulaşılabilir Genç Tesettür Giyim Modası

0

Gençlere özel yeni tesettür giyim fikirleri, yeni sezonun en trend genç tesettür kombinleri ve öne çıkan genç dinamik renk trendleri

Tesettür giyim dünyası oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Cıvıl cıvıl renklerden, cicili bicili parçalardan tutun da pastel tonlardan ağır modellere varana kadar her beğeniye uygun kombini bulmak mümkün. Peki, gençler en çok neyi giyiyor, hangi parçaları tercih ediyor? Buyrun hep birlikte genç tesettür giyim modasına bakalım.

genç asimetrik tunik

Hanım hanımcık genç kızlar için tüllü elbiseler…

Bazı genç kızlar yetişkinliğe adım attıklarında annelerini model alırlar ve onlar gibi olmak isterler. Yapı itibari ile daha hanım hanımcık olan bu genç kızlar giyimlerinde de daha çok elbiseyi tercih ederler. Daha çok uçuk renklerin tercih edildiği tüllü elbiseler, çiçekli şifonlar ve beli ince kemerli elbiseler bu genç kızların en çok tercih ettiği modellerdir. Bu sebeple genç tesettür giyim modasında ilk göze çarpan parçalardır.


 

genç tüylü tesettür abiye

Rahatlıktan yana olan tesettürlü genç kızlar için salopet cepli elbiseler…

Hanım hanımcık kızların tersine, bazı gençler de daha rahat giyinmek ve kılık kıyafette özgür olmayı isterler. Salopet cepli elbiseler ise bu seçimlerde en çok tercih edilen elbise modelidir.

Elleri cebe atma özgürlüğü, askıların kattığı salaş görüntü ile salopet cepli elbiseler, hem badi ile hem de gömlek ile kullanmaya uygundur ve en çok kot, siyah, kiremit gibi renklerle çıkar karşımıza.

Günlük rahatlık için beli lastikli tül etekler…

Her tesettürlü genç kız elbise giyecek diye bir kural yok. Bazı genç kızlarımız da etek giymekten hoşlanır ve etek onların vazgeçilmezidir. İşte tam da bu durum da beli lastikli etekler koşar imdada. Beli hem ince lastikli hem de kalın lastikli olarak pek çok model ve renk seçeneği bulunan bu etekler, günlük yaşamın bir parçasıdır.

İnce lastikli olanlar üzerine gömlekle, kalın lastikliler ise gömlek ve ya badinin içe verilmesiyle kullanıldığında oldukça güzel bir uyum sağlar. Özellikle uçları tül detaylı etekler 2019 genç tesettür giyim modasının parlayan yıldızı olduğunu belirtmek isteriz.

genç tesettür sweat kombin

Salaş pantolonlar salaş sweatler…

Genç tesettür giyim dediğimizde ilk akla gelen rahat oversize sweatshirt modelleridir. Hemen hemen her genç rahatlıktan yanadır. Bu yüzden de aynı rahatlığı kıyafetlerinde de sürdürmek isterler. Bol paça, paraşüt, paçaları lastikli gibi pek çok salaş pantolon modeli bu gençlerin en çok tercih ettiği pantolonlardır.

genç tesettür sweat-etek kombini

Basic tişört, sweat ve kazaklarla tamamlandığında rahatlığın zirveye ulaştığı bu kombinler genç kızlar için adeta hayatın devamı için olmazsa olmazdır.  Renklerin, modellerin, baskı ve nakışların sınır tanımadığı salaş tasarımlar her gencin beğenisine hitap edebilme zenginliğine sahiptir.

Bu yazıyı okuyanlar Gençlere Özel Yeni Trend Tesettür Elbiseler başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş