Tesettürlülere Özel 2018 Söz Elbiseleri

4

Tesettürlü söz elbiselerinde 2018 trendleri, gençlere özel yeni sezon abiye tasarımları göz kamaştırıyor! Söz kıyafetinizi seçmeden mutlaka bu modellere göz atmalısınız


Tesettürlülere özel 2018 söz elbiseleri denilince öyle çok model ve öyle çok renk geliyor ki akla, her biri farklı bir tarza sahip olan tasarımları inceleyip zevkinize uygun seçimi yapmak size kalıyor. Anacak biz tesettürlülere özel 2018 söz elbiselerinden kısaca bahsedelim ve sizin seçimlerinize yön verecek önemli detayları belirtelim. Bu sayede sözünüz daha özel, daha güzel bir anı haline gelecek, hatıralarınızda harika bir gün olarak yer alacaktır.

Tesettür Söz elbisesi

İddialı Renkler 2018’de Favori

Tesettürlülere özel tasarımlarda, 2018 yılının en önemli etkisi renkler üzerinde olmuş gibi görünüyor. Çünkü renklerde artık tesettürlü bayanlar çok daha iddialı. Fuşya, bordo, mor, zümrüt yeşili ve benzeri ağır renkler yerini canlı, cıvıl cıvıl renklere bırakıyor.


 

2018 tesettür söz elbisesi

Sarı, canlı pembe tonları, turkuaz, beyaz ve benzeri renkler artık daha çok tercih ediliyor. Renk konusu bu şekilde çözümlenirken model detayları da çok önemli…

Fırfırlı Tesettür Söz elbisesi

Detaylarla Bezenmiş Söz Kıyafetleri

Tesettürlülere özel 2018 söz elbiselerinde pelerin ya da şal gibi eklemeler dikkatleri çekiyor. Bu tür eklemeler uzun ve dökümlü bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu da zarif bir görünüm demek oluyor.

Mavi Tesettür Söz elbisesi

Eşlik eden detaylarda her ne kadar kişinin zevkleri belirleyici olsa da, sadelikten hoşlananların seçimi dantelden yana olurken, trendleri takip edenlerin seçimi boncuk işlemeden yana oluyor.

Özel tasarım tesettür söz elbisesi

Ayrıca isteğe bağlı olarak payetler de kullanılabilir. Ancak genele olarak bu yılın tesettür söz elbiselerinde kuyruklu modeller karşımıza çıkıyor.

Dantelli Tesettür Söz elbisesi

Söz Elbisesi Seçerken Daima Zevkinizi Ön Planda Tutun

Dünyaca ünlü tasarımcıların etkilerini neredeyse her söz elbisesinde görmek mümkün… Buna bağlı olarak belde pileler, kolda büzgüler gibi pek çok farklı detay söz konusu olabiliyor. Hem fiziğiniz hem de zevkiniz doğrultusunda bu tür detayları netleştirebilirsiniz.

Etnik desenli tesettür söz elbisesi

Bu sayede söz elbiseniz gerçekten de sizi mutlu edecek bir seçim olacaktır. Yani hem teninize uygun hem de zevkinize uygun bir renk, hem fiziğinize uygun hem de beğenilerinize hitap eden bir tasarım ile söz merasiminiz çok daha güzel bir hal alabilir.

Volanlı tesettür söz elbisesi

Ayrıca bu yılın trendi olan elbise ile aynı renk ve tonda tesettür kullanımını da unutmamalısınız. İki farklı renk kullanımından ziyade, bu yıl tek renk kullanımı hâkim.

Bu yazıyı okuyanlar Tesettürlülere Özel 2018 Söz Elbiseleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Çiçekli Tesettür Söz elbisesi Siyah Tesettür Söz elbisesi Pudra tesettür söz elbisesi Kemerli Tesettür Söz elbisesi Sade tesettür söz elbisesi Jile tesettür söz elbisesi

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş