fbpx

Abla Kardeş Kombinleri

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

En şirin, en güzel ve en yeni tasarımları bulabileceğiniz yeni sezon abla kardeş kombinleri sizleri bekliyor. İşte abla kardeş giyebileceğiniz kıyafetler

İkili kombin takımları moda dünyasının en keyifli trendlerinden biri. Sevgili kombinleri, anne kız kombinleri, karı koca kombinleri, baba oğul kombinleri derken şimdilerde abla kardeş kombinleri ilgi çekmeye başladı.

yeni abla kardeş elbise kombini
yeni abla kardeş elbise kombini

Çocukların ablası ile bir örnek giyinmesi ruhsal açıdan duygusal iletişimi güçlendirirken aynı zamanda çocukları mutlu etmeyi başarıyor. Bu nedenle modacılar, tekstil firmaları kıyafetleri küçük, orta ve büyük boy olacak şekilde farklı ölçülerde üretmeye başladı.

yazlık abla kardeş elbise kombini
yazlık abla kardeş elbise kombini

Birbirinden güzel, zengin tasarımlara sahip, canlı ve her yaşa uyumlu kıyafetler abla ve kardeşlerin giymesi için vitrinleri süslüyor.


 
tesettür abla kardeş günlük kombini
tesettür abla kardeş günlük kombini

Sizler de çocuklarınıza bir örnek kıyafet giydirmek ya da kendinize aldığınız kıyafetin aynısını kardeşinize de alıp birlikte uyumlu bir görüntü sergilemek isterseniz seçenekleriniz çok fazla olduğundan emin olabilirsiniz. Abla ve kardeşler için tasarlanan kıyafetler tematik şekilde sıralanıyor.

kareli abla kardeş elbise kombini
kareli abla kardeş elbise kombini

Doğum gününe özel kombinler: Abla kardeş kombinleri en çok yaş günlerinde tercih ediliyor. Böyle mutlu günlerde kardeşlerin uyumlu giyinmesini isteyen anneler, birbirinden sevimli ve şık kombinler hazırlıyor. Kızlarınıza yaş gününde özel bir kombin yapmayı planlıyorsanız eğer rengârenk tasarımlar sizleri bekliyor.     

abla kardeş abiye kombini
abla kardeş abiye kombini

Abla kardeş abiye modelleri: Düğün ve benzeri kutlamalarda ablalar ve kardeşleri için yaşlarına uygun, abartıdan uzak, zarif elbiseler bulunuyor. Sevimli, şık, renkli elbise modelleri farklı ölçülerde tasarlanıyor.

spor abla kardeş elbise kombini
spor abla kardeş elbise kombini

Abla kardeş spor kombinleri: Dikkat ederseniz eğer abla kardeş kombinleri arasında en fazla seçenek gündelik, spor kıyafetlerde var. Kot pantolon, gömlek, bluz, etek, elbise, tekli ve ikili eşofman takımları, spor yelekler ve daha fazlası.

tesettür abla kardeş elbise kombini
tesettür abla kardeş elbise kombini

Abla kardeş kıyafetleri için aslında mağazaların oluşturduğu hazır kombinlere yönelmek zorunda değilsiniz. Zira çocuk yaş grubu için tasarlanan binlerce kıyafet arasından bizzat çocuklarınızın giyim zevkine göre seçim yapabilir, özel kombin hazırlayabilirsiniz.

kırmızı abla kardeş elbise kombini
kırmızı abla kardeş elbise kombini

Kombin yaparken dikkat edeceğiniz şeyler renklerin uyumu, kıyafetlerin rahatlığı ve elbette çocuklarınızın kıyafetleri sevmesi olmalıdır. Seçeceğiniz kombini saç tokaları, saç bandanaları, bazen şapka bazen ise çocuk takıları ile zenginleştirebilirsiniz.

farklı abla kardeş kombini
farklı abla kardeş kombini

Örneğin minimal sırt çantaları ile çanta kıyafet kombini yapabilir, tam anlamı ile baştan sona kombin yapabilirsiniz. Kısa etek veya elbise tercih etmeniz halinde renkli çoraplarla kombininizi desteklemenizi öneririz.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla