fbpx

Görmeniz Gereken En Yeni Kadriye Baştürk Tasarımları

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Tesettür modasında öncü isimlerden biri olan Kadriye Baştürk’ün en yeni ve birbirinden güzel tasarımlarını bir araya getirdik. İşte görmeniz gereken o parçalar

Kadriye Baştürk, tesettür modasında öncü bir isim haline gelmiştir. Hanımlar, her yıl modacının yeni koleksiyonunu merak ve heyecanla bekliyor.

kadriye baştürk kolu lastikli trençkot
kadriye baştürk kolu lastikli trençkot

Elbiselerden şallara kadar tesettür giyimin her bir parçasını ayrı bir özenle tasarlayan Kadriye Baştürk, tesettür moda dünyasında isminin hafızalara kazınmasını sağlamış, tesettür alışverişi yapan geniş kitleye kendini ispatlamıştır.

kadriye baştürk günlük ikili takım
kadriye baştürk günlük ikili takım

Kadriye Baştürk tasarımları her zaman zarif çizgisiyle kendini belli ediyor. Koleksiyonunda yer verdiği kıyafetler günlük, tatil, iş, özel davet, resmiyet gibi farklı sınıflara hitap edecek zenginliğe sahiptir.


 
kadriye baştürk jile elbise
kadriye baştürk jile elbise

Kadriye Baştürk, tesettürlü hanımların şık ve özel bir görüntüye sahip olabileceğinin önemli temsilcilerinden biridir.  

kadriye baştürk pliseli elbise
kadriye baştürk pliseli elbise

 

Yeni nesil modern ferace modelleri

Kadriye Baştürk tasarımları arasında en dikkat çekici ve beğeni toplayan koleksiyon feracelere ait olabilir. Feraceler tesettürlü hanımların olmazsa olmaz parçalarından biri. Kadriye Baştürk, feracenin ne denli önemli olduğunu kavramış ve klasikleşmiş, demode olmuş kalıplardan sıyrılarak daha özgün, yenilikçi, modern kesimlere sahip, tesettür çizgisinden taşmayan özel ferace tasarımları oluşturmuştur.

kadriye baştürk bol paça pantolon
kadriye baştürk bol paça pantolon

Feracelerde her renk ve tasarımları bulabilirken aynı zamanda farklı kumaş türlerinden yapılmış modeller de görebiliyorsunuz.

kadriye baştürk desenli elbise
kadriye baştürk desenli elbise

Eskiden feraceler oldukça kaba kumaşlardan yapılır, mevsim şartlarına uyum sağlayamaz üstelik şık görünmezdi. Şimdi ise Kadriye Baştürk tasarımlarında ince bir zarafet ve mevsime uygun kumaş seçimleri öne çıkıyor.

kadriye baştürk trençkot
kadriye baştürk trençkot

Pantolon & tunik takımlarında Kadriye Baştürk farkı

Kadriye Baştürk, tek renk ikili takımlarda ve farklı temada pantolon & tunik takımlarında kendi stilini konuşturmayı başarıyor. Piyasadaki birçok takımlardan farklı olarak Kadriye Baştürk tasarımları daha şık, daha konforlu ve daha özgün bir görünüme sahiptir.

kadriye baştürk kiremit tunik
kadriye baştürk kiremit tunik

İkili kombin takımlarında detayları önemseyen modacı, küçük dokunuşlarla kıyafetlerin nasıl zenginleşebileceğini gösteriyor.

kadriye baştürk spor kombin
kadriye baştürk spor kombin

Abartıdan uzak sade, şık ve özgün parçalar

Tesettür elbise ve etekler her gardırobun vazgeçilmez parçaları. Kadriye Baştürk tasarımları incelemesi yaptığınızda modacının bu iki parçaya nasıl özendiğini görebilirsiniz.

Zira abartıdan uzak bir şıklık, asil bir görüntü en önemlisi günün anlam ve önemine uygun tasarımların bulunacağı Kadriye Baştürk koleksiyonu, farklı tarzlara hitap etmeyi başarıyor.

kadriye baştürk tasarım takım
kadriye baştürk tasarım takım

Salaş, gündelik, şık, resmi, gösterişli, sade gibi kategorilerde ayrışan kıyafetlerin ortak noktaları; kaliteli kumaş, kumaşın yumuşacık dokusu, nefes alabilen kumaş tercihi, tasarımlardaki detaylar ve elbette rahatlıktır. Kadriye Baştürk imzasını taşıyan her kıyafette aradığınız rahatlığı bulabilirsiniz.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla