Aker 2018 Koleksiyonu

0

Aker 2018 koleksiyonu, son derece ilgi çekici görünüyor. Özellikle de kış sezonu modelleri, özel baskıları, özel renk tonları ile büyüleyici. İşte yeni sezonun en gözde Aker eşarp modelleri

Markanın kalitesine söz etmek mümkün değil, ancak modelleri inceleyebilir, Aker 2018 koleksiyonu detaylarını birlikte irdeleyebiliriz. Öncelikle kış sezonuna bakacak olursak, kuru dallardan çiçeklere, yapraklara kadar pek çok özel detayı görebiliyoruz ve bu da harika bir his uyandırıyor.

Aker yeni sezon


 

Kışın güzelliğini eşarplarımıza yansıtma fırsatı veriyor. Diğer taraftan bahara uygun renkli çiçeklerin yer aldığı tasarımları da oldukça göz alıcı. Hem sadelik sevenler de unutulmamış. Ortası tek renk olan, göz alıcı desenleri ise kenarlarında toplanan modeller, sadelik isteyenler için en iyi eşarp alternatifleri olabilir.

Aker eşarp

Aker İpek 2018 Modelleri

Aker İpek modellerine baktığımızda, her zaman bir farklılık sezeriz. Çünkü tasarımların her biri birer tablo gibidir. Aker 2018 koleksiyonu da bunu yansıtır şekilde tasarlanmış. Adeta birer sanat eseri olan tasarımlar ile karşılaşıyoruz.

2018 Aker eşarp

Öyle çok renk bir arada kullanılıyor ki, bu uyumun nasıl yakalandığını anlamak mümkün değil. Bazen geometrik desenler kullanılmış, bazen ise çiçeklerin gizemli dünyası resmedilmiş, bazen ise birbirinden bağımsız sandığımız bu iki kavram birlikte kullanılmış. Ortaya çıkan eşarp modelleri ise gerçekten büyüleyici…

Aker ipek başörtüsü

Eşarp ve Şallarda Zengin Tasarım Seçenekleri

Her bir kombininizi tamamlayacak tasarıma burada ulaşabilirsiniz. Aradığınız tarz ne olursa olsun burada size uygun bir şeyler kesinlikle var. Ten renginize uygun eşarp ya da şal renkleri, modelleri her biri yeni sezon ürünlerde karşınıza çıkacak. Çünkü Aker 2018 koleksiyonunun oldukça kapsayıcı olduğunu görebiliyoruz.

Aker 2018 koleksiyonu 12

Gül desenleri özellikle damga vuran tasarımlar olurken, bununla birleştirilen geometrik detaylar, adeta bir kimlik oluşturmuş diyebiliriz. Çünkü marka için bir etiket haline gelen modeller oluyor bunlar.

Aker ipek eşarp

Üstelik özel günlerden, günlük kullanıma kadar pek çok farklı zamanda tercih edilebilir bu ürünler. İpeğin şıklığını ise özellikle önem gösterdiğiniz zamanlarda tercih etmenizde fayda var. Bu tür zamanları şıklaştıracak alternatifler olacaktır bu tür Aker modelleri.

Aker 2018 ipek eşarp

Siz de Aker şıklığını kombinlerinizde yansıtmak istiyorsanız, kesinlikle 2018 modellerini incelemelisiniz. Bu modeller ile şık olmak gerçekten de çok kolay!

Bu yazıyı okuyanlar Eşarp Modellerinde 2018 Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Aker 2018 Aker 2018 koleksiyonu 2 Aker 2018 koleksiyonu 9 Aker 2018 koleksiyonu 3 Aker 2018 koleksiyonu 1 Aker 2018 koleksiyonu 14 Aker 2018

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş