İçinizi Isıtacak Kürk Detaylı Mantolar

0

İçinizi ısıtacak kürk detaylı mantolara hazır mısınız? Bu kış şıklığınızı tamamlayacak kürk detayları geri dönüyor.

Gerçekten de kürkler zaman zaman trend haline geliyor ve adeta herkesin seçimi bu yönde oluyor. Ancak kürkleri daha dengeli bir kullanım ile her yıl tarzınızın bir parçası haline getirebilir ve trendleri beklemek zorunda olmayabilirsiniz.

Kürk detaylı kışlık parka


 

Örneğin, kürkler sadece mantonuzun yakasında yer alabilir ve dengeli bir görünüme sahip olabilir. Bunun yanı sıra bileklerde yer alan şerit halindeki kürk detayları, şık bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Kürk kapşonlu tesettür parka

Ben biraz daha fazla kürkü seviyorum diyenler için ise etek ucunda yer alan kürk detayları önerilebilir. Tabi bu noktada gerçek kürkten söz etmediğimizi hatırlatalım. Doğaya zarar verecek hiçbir seçim şık olamaz.

Kürklü kaban 2018

Kürklü Paltolar

Kürk kullanımı özellikle gençler arasında inanılmaz bir trend haline geldi ve gençlerin bu noktadaki seçimi aykırı renklerden yana oluyor. Oysa diğer taraftan kaşe ya da deri paltolarda yer alan kürk detayları her yaş grubu için uygun birer alternatif olabilir.

Kürk detaylı kaşe kap

Belinde kuşağı olan modeller özellikle kürkün kaba görünümünü, bel inceliğiniz ile dengeleyeceğinden, kürkler ile birlikte şık modeller ortaya çıkarabilir. Manto uzunluklarını ise boyunuz ile orantılı olarak değerlendirmelisiniz.

Kürk detaylı kaşe kaban

Uzun boylu hanımların uzun kabanlar ile çok şık ve büyüleyici göründüğünü belirtmeden geçemeyeceğiz. Hatta bu hanımlar kürk detaylarını çeşitli şapkalarda da kullanabilir. Diğer taraftan kürk sadece uzun mantoların bir parçası olamaz, çeşitli kısa modellerde de kullanılabilir.

Kürklü manto Mango

Kürk Rengine Karar Vermek

İçinizi ısıtacak kürk detaylı mantolarda en önemli noktalardan biri olan renk seçiminde, yine her zamanki gibi ten renginizi baz almalısınız. Teniniz ile uyum gösteren renk tonları seçiminiz olabilir.

Yünlü kürklü tesettür parka

Diğer taraftan bu paltoyu kombinlemeyi düşündüğünüz giysilerinizi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Son olarak ise unutmayalım, kullanım yoğunluğunuza uygun olarak renk seçimi yapabilirsiniz.

Kürk kapşonlu tesettür kap

Çok sık kullanılacaksa koyu renkler önerilir genellikle. Ancak daha özel bir yerde tercih edilecekse, açık renkler ya da canlı renkler tercih edilecek söz konusu olan özel olayın yıldızı olmak son derece kolaydır.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Kaşe Kabanlar ile Şık Bir Kış Geçireceksiniz başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Kürk detaylı kapitone mont Kürk detaylı tesettür manto Kürk detaylı kaşe kaban Kürk detaylı manto Kürklü kontrast kaban

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş