Düğünlerin Favorisi Bluz-Pantolon Kombinleri

0

Etekli takımların bir adım önüne geçen son yıllarda düğünlerin favorisi haline gelen bluz-pantolon kombinlerinden en özel seçmeler sizi bekliyor

Düğün gibi özel davetler her kadının şık ve bakımlı görünmek istediği zaman dilimleridir. Kalabalık bir davet olan bu toplantılarda arzı endam ederken, parmakla gösterilen ve şıklığı ile göz kamaştıran bir görüntü sergilemek her kadının en doğal hakkıdır aynı zamanda. Gel gelelim bu şıklığı nasıl yakalayacağız ve kombin yaparken nelere dikkat edeceğiz sorusuna cevap bulmaya.

Düğünlük pantolon kombinleri-1


 

Bu yazımızda, şıklığı ve zarafeti pantolonlu kombinlerle yakalamak isteyen hanımlara bazı tüyolar vereceğiz ve bir düğünde pantolon giymek istiyorsak nelere dikkat etmemiz gerektiğine değineceğiz.

Düğünlük pantolon-bluz kombini-3

Dökümlü kumaş ve fantezi bluzun büyüleyici güzelliğiyle göz kamaştırın…

Düğünlerde şık ve zarif görünmek oldukça önemlidir. Bu yüzden de eğer düğünde pantolon giymek istiyorsanız geniş kesimler ilk tercihleriniz arasında olmalı.

Düğünlük tasarım tunik kombini

Çünkü geniş kesimler size daha güzel kombin yapma imkânı sağlar ve yüksek belli oldukları için sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir. Seçeneğiniz daha çoktur ve dökümlü duruş sayesinde kıyafetinize bir ağırlık kazandırırsınız.

Düğünlük tesettür takım

Nerede olursanız olun doğru kıyafet tercih etmenin ilk kuralı vücudunuzu tanımaktır. Örneğin çok zayıfsanız koyu ve tek renk tonlar sizi olduğunuzdan da zayıf gösterir ve giydiğiniz kıyafet üzerinizde emanet gibi durabilir.

Düğünlük pantolon yelek kombini

Yahut balıketiyseniz bu defa da yatay çizgiler ve çok açık tonlar sizi olduğunuzdan da kilolu gösterir. Her iki durumda yanlış tercihtir. Bu yüzden her iki yanlışa da düşmeden tercihinizi yapmak durumundasınız.

Düğünlük ikili takım kombin

Mevsim renklerine ve vücut özelliklerinize uygun olarak pantolonunuzu tercih ettiniz diyelim. Açık tonlarda geniş kesim hoş bir pantolonumuz var, peki üzerine ne giyeceğiz? Cevap oldukça basit. Tabi ki fantezi bluz.

Düğünlük pantolon-ceket kombini

Mevsim kış veya sonbahar ise hırkayı andıran şık triko bluzlar, yaz ve bahar aylarında tiril tiril kumaşlardan yapılmış pul payet ve güpür süslemeli bluzlar ilk tercihleriniz arasında olmalı.

Düğünlük pantolon-bluz kombini-6

En favori renklerle nokta atışı yapın…

Özellikle son yıllarda oldukça tercih edilen kiremit rengi tonları, taba, pudra ve krem rengi pantolonlar banko tercihlerdir.

Düğünlük takım

Her mevsim ve her kumaşla çeşit çeşit model imkânı sunan siyah renk ise sadece pantolonda değil giyim sektörünün her alanında en çok bulunan renktir ve kolay kombinlenir.

Düğünlük pantolon-bluz kombini-4

Bu renklerden her hangi birini yine kendi rengiyle, tam zıt bir rengiyle, narçiçeği şık bir fantezi bluzla, indigo mavisi yelek veya hırka görünümlü bir bluzla, çok küçük puantiyeli, kendinden desenli, fırfırlı bluz modelleriyle kombinleyebilirsiniz.

Düğünlük pantolon-bluz kombini-2

Aslına bakarsanız ayna karşısında çok fazla vakit kaybetmeye hiç gerek yok. Yazımızın başında da dediğimiz gibi birinci kural vücudu tanımak, ikinci kural ise geniş kesimlerde banko renk tercih etmek. Unutmayın eğer tercihleriniz doğruysa kendinizden eminsinizdir ve aynaya esir değilsinizdir.

Bu yazıyı okuyanlar Düğünlere Özel Şal Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş