En İyi 9 Tesettür Markası

1

Türkiye’nin en güzide ve en çok sevilen 9 tesettür markasını sizler için mercek altına aldık. İşte en iyi 9 tesettür markası

Tesettür denilince hepimizin aklına gelen belli başlı markalar var. Tesettür giyim sektörü bu kadar çeşitli olmadığı zamanlardan itibaren tesettürlü kadınların en büyük yardımcısı olmuş ve onların şık görünümlerine imza atmış o öncü markalara kısaca göz atalım.

Tekbir giyim


 

Tekbir; tesettür giyimde pek çoğumuzun ilk aklına gelen isimlerden birini Tekbir markası oluşturuyor. Yılların eskitemediği ve günümüzde de aynı başarıyla yoluna devam eden Tekbir, hem mağazaları hem de online satış imkanıyla birbirinden güzel şık ve kaliteli tesettür giyim ürününü satışa sunuyor.

Kayra 2018

Kayra; hemen hemen her tesettürlü bayanın dolabında bulunan markalardan bir diğerini oluşturuyor. Ürünlerindeki farklı çizgiler, kalite ve şıklık sebebiyle sektördeki öncü markalardan biri olan Kayra, çeşitli şubeleri ve online satış imkanı ile göz alıcı ürünlerini piyasaya sunuyor.

Zühre 2018

Zühre; tesettür dış giyimde ilk aklımıza gelen öncü markalardan birini oluşturuyor. Her ne kadar Zühre, önceleri dış giyimde ilk tercih edilen markalardan biri olsa da uzun zamandır tesettür giyim sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap vermeye başladı ve birbirinden güzel kombinleri tesettürlü hanımların yüzünü güldürdü. Günümüzde de hem çeşitli şubeleri hem de online satış imkanı ile başarılı ürünlerini piyasaya sunmaya devam ediyor.

Setrms 2018 yaz

Setrems; tesettür markalarının olmazsa olmaz isimlerinden bir diğerini oluşturuyor. Tesettür giyimde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri en şık ve en göz alıcı hali ile piyasaya sunan Setrems, kumaşlarının dokusu, modellerinin çeşitliliği ile hem çeşitli mağazalarında hem de online olarak ürünlerini piyasayla buluşturmaya devam ediyor.

Alvina

Alvina; tesettür giyimde yeni markalar arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Yenilikçi çizgiler, yeni kesimler ve model çeşitliliği ile sektörde kolayca tutulan ve olmazsa olmaz markalardan biri haline gelen Alvina, tesettür giyimde ihtiyaç duyulan tüm parçaları hem çeşitli şubeleri hem de online olarak alıcısı ile buluşturuyor.

Nihan

Nihan; yeni ve vazgeçilmez markalardan bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor. Vazgeçilmez olmasında aklımıza gelen ilk neden, yeni tasarımları oluyor. Birbirinden güzel renklerin ve modellerin buluştuğu kıyafetleriyle Nihan, tesettürlü hanımların gönlüne girmeyi başardı ve bu gün bu başarısını hem çeşitli şubelerinde hem de online olarak satışa sunduğunda ürünlerinde devam ettiriyor.

Tuğba Venn

Tuğba Venn; tesettürlü bayanların dolaplarındaki olmazsa olmaz markalardan bir diğerini oluşturuyor. Uzun süre aynı çizgilerde devam eden tesettür dış giyim sektöründe, alışılmış renklerin ve modellerin dışına çıkmasıyla dikkatleri çeken Tuğba Venn, büyük beğeniyle karşılaştı ve bu başarısını tüm ürünlerine yansıttı. Şimdi ise hem çeşitli şubelerinde hem de online olarak satışa sunduğunda ürünlerinde başarısını devam ettiriyor.

Aker

Aker; ilk olarak eşarp markası olarak tanıdık onu. Birbirinden göz alıcı eşarplara zamanla şal modelleri de eklendi ve Aker, tesettürlü hanımlar için olmazsa olmaz bir marka haline geldi. Daha sonra ise sektörde ihtiyaç duyulan diğer ürünleri de üretmeye başlayarak gardıroplardaki yerini aldı. Bu gün ise hem çeşitli şubelerinde hem de online olarak başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Armine

Armine; tıpkı Aker gibi ilk olarak eşarp ve şal ihtiyacını karşılamak için sektöre girdi. Ancak uzun yıllar sektörde gösterdiği başarı onu da giyim alanına yöneltti ve Armine de birbirinden güzel kombileri ile tesettürlü hanımların tepeden tırnağa tüm ihtiyacını karşılamaya başladı. Günümüzde ise birbirinden şık ve göz alıcı ürününü hem çeşitli şubelerinde hem de online olarak beğenilere sunmaya devam ediyor.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Tesettür Giyim Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş