Tesettürlüler İçin En İdeal Pantolon Kombinleri

0

Gerek günlük hayatta gerek özel davetlerde kullanabileceğiniz en ideal tesettür pantolon kombinleri yeni tasarımları ile sizlere.

Pantolonlar, şıklığı ve rahatlığı bir arada isteyen tesettürlü hanımların her zaman vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle de çalışan tesettürlü kadınların seçimleri arasında bulunan pantolonlar, gerçekten de uygun parçalarla kombinlendiğinde ortaya çıkan şıklık vazgeçilmez oluyor ve böylece pantolon kombinleri gittikçe ilgi görüyor.

Tesettür pliseli pantolon kombini


 

Özellikle son yıllardaki kumaş ve model çeşitliliği, renk seçenekleri ile hemen hemen her parçaya uyum sağlayabilen pantolonlar günlük hayattan tutun da iş hayatına, özel günlere kadar mutlaka uygun bir parçayla çarşımıza çıkabiliyor.

Tesettür günlük pantolon kombini

Peki, tesettürlü hanımlar en doğru pantolon kombinini nasıl yapar?

Söz konusu kombin tesettürlü hanımlar için olduğundan, elbette tesettürün vazgeçilmez ilkesi olan vücut hatlarına yapışmayan yani bol kesim modellerle kombin yapmanızı öneriyor ve tavsiyelerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

Tesettür bol paça pantolon kombini

Doğru kombin yapmanın ilk ana kuralı bulunduğunuz ortama uygun tercihler yapmanızdır. Yani gündüz vakti pul payet tarzı abiyeye benzer seçimler veya özel günlerde özentisiz salaş seçimler sizi her zaman sıkıntıya sokar.

Tesettür yazlık pantolon kombini

Bu yüzden ilk önce bulunduğunuz ortamı gözden geçirmeli ve kombininizi ona göre planlamalısınız.

Tesettür sade pantolon kombini

İş hayatı için dökümlü kumaşları ve şık kesimleri tercih edin…

Farz edelim ki çalışan bir bayansınız ve iş yerinde çoğunlukla pantolon giymeyi tercih ediyorsunuz. Bulunduğunuz mevsime uygun herhangi bir renkte dökümlü kumaşları tercih edebilir ve şık kesimli bol paça pantolonlarınızı uygun renkte tuniklerle kombinleyebilirsiniz.

Tesettür çizgili pantolon kombini

Eğer seçtiğiniz tunik tek renk ise uzun kolye ile şıklığını tamamlayabilirsiniz. Burada tavsiyemiz ise pek çok tesettürlü hanımın düştüğü hataya düşmemeniz, yani desenli gömlek veya tunik gibi kıyafetlerin üzerine kolye takmamanız.

Tesettür şifon pantolon kombini

Ne yazık ki pek çok tesettürlü bayan bu hataya düşüyor ve güzel göründüğünü düşünürken karmaşık göründüğünün farkına varmıyor.

Tesettür klasik pantolon kombini

Gündelik hayatta rahatlık için salaşlık modasından vazgeçmeyin…

Gündelik yaşamda rahat olmak mı yoksa şık olmak mı? Önce buna cevap vermelisiniz. Eğer her zaman şıklıktan yanaysanız o zaman iş kombinlerini günlük hayatta da uygulayabilirsiniz.

Çizgili pantolon kombini

Ancak tercihiniz rahatlıktan yanaysa, spor ayakkabılarınızı giyip ellerinizi cebinize atabileceğiniz rahat bir bol paça pantolon seçmenizi öneriyoruz.

Pliseli bol paça pantolon kombini

Eğer pantolonunuzun üzerine çok uzun tunikler veya hırkalar tercih edecekseniz o zaman dar kesimleri kullanabilirsiniz elbette. Ancak yine de tercihlerinizi yaparken tayt gibi yapışan modellerden uzak durmayı ihmal etmemelisiniz.

Tesettür abiye pantolon kombini

Özel günlerde özenilen kombinler…

Bir yakınınızın özel bir davetine katılmanız gerektiğini düşünelim. Eğer program gündüz yapılacaksa açık renklerden oluşan kombinler veya zıt renklerle kontrast yapabilirsiniz.

Tesettür kumaş pantolon kombini

Akşam davetlerinde daha çok pul-payet, güpür-dantel gibi yardımcı süslemelerin kullanıldığı gömlek ve tuniklerle pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Tesettür yüksek bel pantolon kombini

Eğer davet eden kişi çok yakınınız ise tek renk olan eşarp ve şallarınızı çiçeklerden veya taşlı iğnelerden oluşan parçalarla tamamlayabilir, böylece hem şık hem ölçülü hem de doğru kombini yapmış olarak gönül rahatlığı ile giyinebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar Düğünlerin Favorisi Bluz-Pantolon Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş