Elif Doğan’ın En Cool 10 Kombini

0

Instagram’da moda rüzgarları estiren, fenomenler arasında doğru giyinmeyi en iyi becerenler arasında olan Elif Doğan’ın en cool 10 kombinini mercek altına aldık.


Son zamanlarda Instagram hayatımıza ne kadar da çok yeni ilhamı dâhil ediyor. Bunlardan biri olan Elif Doğan harika kombinleri ile bize fikir veriyor, renkleri kullanma kabiliyeti ile de bizim için öğretici oluyor. Bizlere ilham kaynağı olacak, Elif Doğan’ın en cool 10 kombinini ise şimdi hep birlikte inceleyelim.

1- İlk olarak listemizde Touche imzası taşıyan ikili sete yer verelim. Kırmızı, siyah ve beyazın dengeli kullanımı ile geometrik detayların yer aldığı tasarımı, Elif Doğan siyah şal, siyah sırt çantası ve de beyaz ayakkabı ile tamamlıyor. Siyah gözlükleri de dengeli bir aksesuar olarak şık görünüyor.

2- Gri tonlarına ağırlık verdiği, Aybike Stil imzası taşıyan füme kadife eteği ile cool bir etki yarattığı kombini gerçekten de göz alıcı. Yine beyaz ayakkabıları bir olmazsa olmaz olarak kombininde yer alıyor.
Elif Doğan kombinleri 2
3- Moqa’dan son dere şık bir yelek! Ancak Elif hanımın da kendi tarzını oluşturduğu, sade fakat harika parçalar ile tamamladığı unutulmamalı…
Elif Doğan kombinleri 3
4- Seçil Store imzası taşıyan çizgili takımın, Trenchcoat ile kombini harika görünmüyor mu sizce de?
Elif Doğan kombinleri 4
5- Yine Seçil Store imzası taşıyan ekoseli eteğin, deri ceket ile kombini hem asi bir tavır takınıyor, hem de Retro. Dolayısıyla Elif Hanımın en havali kombinlerinden birinin de bu olduğunu söylesek yanlış olmaz.
Elif Doğan kombinleri 5
6- Gri takım gerçekten çok havalı görünüyor. Üstelik rahatlığı ile de ön planda. Çantanın detaylarından ayakkabı seçimine her bir parçanın uyum içerisinde olduğu da unutulmamalı.
Elif Doğan kombinleri 6
7- Uçuş uçuş maxi elbisesiyle sizce de çok cool görünmüyor mu? Çanta ve sandalet seçimi ise bu güzel renkler ile harika olmuş.
Elif Doğan kombinleri 7
8- Genellikle rahatlığı ön plana çıkaran tasarımları tercih ediyor olsa da, bu kombini ile son derece klasik ve şık görünüyor. Önden bağlamalı olan parça ise adeta bir Star!
Elif Doğan kombinleri 8
9- Oversized ürünleri son derece başarılı bir şekilde kombinleyen Elif Hanım, yine harika bir parça bulmuş ve basit bir kombinle son derece şık olmayı başarmış…
Elif Doğan kombinleri 9
10- Gömleğin güzelliği mi, ceketin rengi mi, yoksa aksesuarların sade ve şık uyumu mu? Her biri harika…
Elif Doğan kombinleri 10

 

Bu yazıyı okuyanlar Şüheda Türkoğlu’nun En Sevilen 15 Kombini başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.


 
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş