Zara 2018 İndirimli Ürünler

Zara indirimli ürünler

Zara’nın beklenen 2018 indirimli ürünlerini bir araya getirdik. İşte modaya yön veren Zara’dan müthiş indirimler

Zara indirimli ürünler konusu her daim aklımızda yer ediyor. Hatta bu yıla özgü bir şey değil bu, her yıl, her sezon Zara modelleri merak edilir. Tarzı, çeşitliliği ve kalitesi ile her zaman en çok ilgi gören markalarda biri olmayı başaran Zara 2018 yılının ilk günleri itibariyle de merak konusu oldu.

Zara blazer ceket

69.5 TL

Sonrasında da sürecin aynı şekilde devam ettiğini anlayabiliyoruz. Peki, Zara 2018 indirimli ürünler neler ve bu parçaları nasıl kombinleyebiliriz? İşte gelelim önemli püf noktalara…

Zara asimetrik kazak

79 TL

İndirimli Zara Kaban ve Trençkotlar

Öncelikle markanın kaban modellerindeki indirim gerçekten de görülmeye değer. Çift düğmeli modellerden, kürklü tasarımlara ve Trençkot alternatiflerine kadar birbirinden özel parçalarda indirim görebiliyoruz. Bu tür tasarımları, dikkat çekici pantolonlar, belki elbiseler ve de şık Bootie’ler ile tamamlayabilirsiniz.

Zara indirimli trenckot

249 TL

Zara İndirimli Ürünler

Çiçeklerin, nakışların, hippi püsküllerin ve de sıcacık kürklerin eşlik ettiği her bir kaban ve ceket, yılın ilk indiriminin birer parçası ve bu yüzden de en çok tercih edilen ürünler bunlar oluyor.

Zara şişme ceket

249 TL

Sadece kış değil bahar sezonuna da eşlik edebilecek pek çok ürünün indirimde olduğunu da görebiliyoruz. Zara imzası taşıyan bu tür parçalar sizin de gardırobunuzda yer alabilir.

Zara triko ceket

99,9 TL

Özellikle son zamanlarda iyice bir trend haline gelen kimonoları da indirimde görmek bizi çok sevindirdi. İşlemeli, şık detaylı ve dikkat çekici renklere sahip bu alternatifler sizin de indirimde yakalayabileceğiniz ganimetler olabilir.

Zara kimono

159 TL

Her dönem Zara indirimlerinde, bitmekte olan ya da bir önceki sezonun ürünlerini bulabilirsiniz. Yılın ilk günlerinde karşımıza çıkan kaban indirimlerini bahar aylarında daha farklı ürünler takip edecektir. Ancak Zara’nın göz alıcı kabanlarının herkesin dolabında yer alması gerektiğini düşünüyoruz.

Zara çift düğmeli kaban

249 TL

Özellikle de farklılığını ortaya koyan işlemeli, kürk detaylı, balon kollar ya da püsküllü modeller, adeta markanın birer imzası gibi. Bu yüzden bu tür tasarımları tercih edebilirsiniz.

Zara balon kollu kaban

129 TL

Diğer taraftan çift taraflı kullanım imkânı sunan kabanlar var ki, eşsiz birer parçadır ve bunlar da yine Zara’nın 2018 indirimlerinde gördüğümüz seçeneklerdir. Kısacası bu indirim kaçmaz! Siz de Zara şıklığına indirimler ile sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar Moodbasic 2018 Koleksiyonu başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Zara indirimli bot

129 TL

Zara rugan deri bot

59 TL

Zara indirimli spor ayakkabı

79 TL

Zara indirimli ayakkabı

Yorum Yap

+