En Beğenilen Rabia Karaca Kombinleri

0

En popüler vloggerlardan olan Rabia Karaca’nın en beğenilen kombinleri hakkında vereceğimiz ipuçları ile sizde bir fenomen gibi giyinebilirsiniz

Rabia Karaca kendi kıyafetlerini özel dikim yaptırmayı seçen tesettürlü bir bayanken şimdilerde tesettür giyim dünyasının en popüler moda vloggerlarından birisi ve kendi markasına sahip.

Rabia Karaca kombinleri 1


 

Kendi kombinleri için başlayan terzi yolculuğuna modelist eğitimi ile devam eden bu süreçte bildiklerini insanlarla paylaşarak sevilen bir vlogger olan Rabia Karaca’nın pek çok kombini beğeniliyor. Peki en beğenilen Rabia Karaca kombinleri nasıl ortaya çıkıyor?

Rabia Karaca kombinleri 2

Rahatlık ve Şıklık Bir Arada

En beğenilen Rabia Karaca kombinleri aslında hem konforu hem de şıklığı bir araya getirenler. Spor ayakkabılar ve mokasenler onun için vazgeçilmez.

Rabia Karaca kombinleri 3

Mom jean modelleri ve sweatshirtler en çok kullandığı parçalar arasında. Rahatlık olmadan şıklığın gelmeyeceğine inan moda severlerden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz Karaca, kombinlerinde sık sık panço, tunik ve oversize parçalara yer veriyor.

Rabia Karaca kombinleri 4

Spor kombinlerini kullandığı parçaların detayları ile şıklaştırmayı tercih eden Karaca asimetrik kesimli parçaları, püskül ve düğme detayları olan kıyafetleri sıkça kullanıyor.

Rabia Karaca kombinleri 5

Detaylardan gelen şıklığı başarılı bir şekilde yansıtırken kendi konforunda da ödün vermemek için oldukça başarılı seçimler yapan ünlü vlogger günlük şıklığı etkileyici bir seviyeye taşıyan isimler arasında.

Rabia Karaca kombinleri 6

Renkleri Kullanın

En beğenilen Rabia Karaca kombinleri arasında yer alan tasarımlara baktığımız zaman renk uyumunu kolayca görebiliriz.

Rabia Karaca kombinleri 10

Ton sür ton konusunda oldukça başarılı kombinlere sahip olan moda vloggerı aynı zamanda renk kartelasını kullanma noktasında da oldukça güçlü bir zevke sahip.

Rabia Karaca kombinleri 7

Bir kombinde üçten fazla renk kullanmamaya dikkat eden Karaca’nın en beğenilen kombinlerinde mutlaka yer verdiği renkler gri, bej, siyah ve mavi tonları.

Rabia Karaca kombinleri 12

Gri ve bej kullanma konusunda oldukça cesur olan Karaca spor, klasik ya da abiye kombinlerinde bu renkleri başarılı bir şekilde kullanıyor.

Rabia Karaca kombinleri 8

Beğenilecek bir kombinde renklerin, detayların ve kumaşların çok önemli olduğunu her zaman vurgulayan Karaca aynı zamanda kişinin fiziğine göre giyinmesinin önemini de sık sık ön plana çıkarıyor.

Rabia Karaca kombinleri 9

En beğenilen Rabia Karaca kombinleri tesettürlü bayanlar için pek çok alternatif fikir verirken aynı zamanda bu alanda soru işaretlerine sahip olan kişilere de yardımcı oluyor.

Bu yazıyı okuyanlar En Sevilen Zeynep Karadeniz Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş