En Sevilen Zeynep Karadeniz Kombinleri

0

Instagram fenomeni Zeynep Karadeniz’in en sevilen kombinleri ve  kıyafet kombinleme konusunda stilinize yön verecek giyim sırları


En sevilen Zeynep Karadeniz kombinleri, özellikle tesettürlü hanımların en çok ilgi gösterdiği ilham alternatifleridir. Çünkü böyle şık hanımların fikirleri yön verici, ilham verici olmaktadır ve onların sayesinde şık olmak da kolaylaşmaktadır.

Zeynep Karadeniz kombinleri 11

O halde size de ilham olacak çeşitli kombin alternatiflerinden bahsedelim ve Zeynep Karadeniz’in eşsiz kombinlerinin püf noktalarına bakalım.


 

Zeynep Karadeniz kombinleri-1

Sınır Tanımayan Renkler

İlk olarak şunu hatırlatalım ki, Zeynep Karadeniz farklı olanı denemekten korkmuyor ve kendini kurallara bağlamıyor. Tercih ettiği her bir parçada bunu görebiliyoruz. Hem renklerde sınır tanımıyor hem de farklı olmaktan hoşlanıyor. Hemen bir kombinini inceleyerek bunu görelim örneğin aşağıdaki görselde oduncu gömleği ile pileli eteği düz bir babetle kombinlemiş.

Zeynep Karadeniz kombinleri 4

Gözlükler Kombinlerin Vazgeçilmezi

Kırmızı gerçekten de çok yakışmış Zeynep hanıma. Böylesine şık kırmızı bir takımı tercih ederken, şalında hareketlilikten korkmamız ve siyahı son derece hoş bir şekilde bu takıma uydurmuş. Tarz sahibi bir gözlük tercih etmeyi de unutmamış. Kesinlikle sıradan bir gözlük değil, farkını ortaya koyan bir model.

Zeynep Karadeniz kombinleri 3

Zeynep Karadeniz’in Retro Stili

Diğer taraftan bu kombinde farklı bir tarzı denemiş ve farklı tesettürü ile hoş bir tarz elde etmiş. Biraz modern biraz Retro bir hali yok mu bu kombinle? İşte bahsettiğimiz de bu aslında. Parçaları kullanırken korkmuyor. Çizgileri oldukça şık bir şekilde yansıtmış ve buna uygun gözlük seçimi ile iddialı olmayı başarmış.

Zeynep Karadeniz kombinleri 5

Ayakkabı, çanta ve kemerde ise kesinlikle sadeliği tercih ettiğini görüyoruz. Tek bir parça ile şık olmayı bilmek gerekiyor. Zeynep Karadeniz kombinlerinde sıkça görüyoruz bu durumu. Bir yıldız parça ve beraberindeki sade parçalar şık bir kombin ortaya çıkarıyor.

Zeynep Karadeniz kombinleri 6

Dolayısıyla Zeynep Karadeniz kombinlerinin püf noktalarını da keşfetmiş oluyoruz. Burada önemli olan öncelikle farklı olanı denemekten korkmamak, diğer taraftan bir de yıldız parçaları bulduğunuzda bunları sade aksesuarlar ile bir araya getirmek. Renk uyumunu da tutturdunuz mu şıksınız demektir.

Zeynep Karadeniz kombinleri 7

Zeynep hanımda sık sık bunu görebiliyoruz. Her bir kombini göz alıcı olan biri olarak bize oldukça fikir veriyor ve adeta bir ilham perisi olarak değerlendiriliyor. Onun moda anlayışından faydalanarak biz de farklı tarzlar yaratabilir ve daha iddialı bir tarza sahip olabiliriz.

Bu yazıyı okuyanlar Elif Doğan’ın En Cool 10 Kombini başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Zeynep Karadeniz kombinleri 2

Zeynep Karadeniz kombinleri 9

Zeynep Karadeniz kombinleri 10

Zeynep Karadeniz kombinleri 12

Zeynep Karadeniz kombinleri 13

Zeynep Karadeniz kombinleri 14

Zeynep Karadeniz kombinleri 8

Zeynep Karadeniz kombinleri 7

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş