En Güzel Tesettürlü Söz Kıyafetleri

0

Söz  telaşı olanlar için yeni sezonun en güzel tesettürlü söz elbiselerini derledik. İşte birbirinen özel yeni trend söz kıyafetleri

Evlilik için gerekli adımları atmaya hazırlanan her genç kadın söz, nişan, kına ve düğün için kıyafet bakmaya başlıyor. Törenlerde gelin başrol olacağından sıradan ya da özensiz bir kıyafet elbette kabul edilemez. Bilhassa tesettür giyimde özenli ve şık olmak gerekiyor.

somon renk taşlı tesettür söz elbisesi
somon renk taşlı tesettür söz elbisesi

En güzel tesettürlü söz kıyafetlerini sizler için derledik

Tesettür modasında sözden düğüne kadar tüm törenler ve davetler için birbirinden güzel modeller bulunuyor. Gelin adayları en güzel tesettürlü söz kıyafetleri için tesettür mağazaları ve web sitelerini araştırıyor.

zümrüt yeşil tesettür söz elbisesi
zümrüt yeşil tesettür söz elbisesi

Günümüzde tesettür modacıları ve firmaları çok fazla olduğundan hanımlar bu konuda çok zorlanmıyor. Modacılar her yıl yeni sezon renklerine ve trendlerine göre özgün tasarımlara imza atıyor, söz kıyafetlerini zenginleştiriyor.


 
lila söz elbisesi
lila söz elbisesi

En güzel tesettürlü söz kıyafetleri, yine tesettüre özel giysi tasarlayan ve satan markalardan çıkıyor. Söz kıyafetlerinde zamansız modeller bulmak önemli. Seçilecek söz kıyafeti öyle bir model olmalı ki yıllar geçtikten sonra bile fotoğraflara bakıldığında tesettürlü söz kıyafeti beğenilmeli.

şifon tül söz elbisesi 2019
şifon tül söz elbisesi 2019

Seçtiğiniz elbisenin vücut proporsiyona göre olmasına dikkat edin

Modacılar tamamen bu anlayışla modern ve özgün tasarımlara imza atıyor, geleneksel ve modern anlayışı sentezleyerek şık kıyafetler tasarlıyor. Sözlenecek hanımların söz kıyafeti seçerken kilosuna, boyuna, ten rengine dahi özen gösterip en uygun kıyafeti seçmesi gerekiyor.

sade fuşya tesettür söz elbisesi
sade fuşya tesettür söz elbisesi

Tesettürlü tören kıyafetlerinde çoğunlukla istenilen özeni ve şıklığı yakalamak mümkün oluyor. Eskiden belli başlı tasarım kalıplarına sıkışan, modası geçmiş kesimler söz konusuyken şimdilerde çok çağdaş, çok yeni, çok kaliteli ve şık söz kıyafetleri tasarlanıyor. Modacıların bu konuda kendini aştığı, her sezon yeni bir moda trendi belirledikleri tartışılmaz bir gerçek.

Sizler de sözlenme arifesindeyseniz ve kendinize en güzel tesettürlü söz kıyafetleri bakıyorsanız, çok fazla seçeneğinizin olduğunu unutmayın. Kilonuz, boyunuz ya da yaşınız ne olursa olsun kendi bedeninize uygun, üstelik hayalinizdeki görüntüyü sağlayacak söz elbiseleri bulacağınıza eminiz. Acele karar vermeyin, tüm söz elbisesi modellerini inceleyin ve size en uygun modeli seçmeye özen gösterin.

pelerinli tesettür söz elbisesi
pelerinli tesettür söz elbisesi

Bu özel günde günün yıldızı olacağınızı unutmayın ve incelikli bir kıyafet seçmeye çalışın. Kıyafet seçiminde mekânı da ele alabilirsiniz.

volan kollu tesettür söz elbisesi
volan kollu tesettür söz elbisesi

Mekana göre söz elbisesi seçimi

Söz evde mi yapılacak yoksa farklı bir mekânda mı sorusunun cevabı elbise seçimini etkileyebiliyor. Evde yapılan sözlerde daha sade seçimlere yönelen gelinler, düğün salonunda yapılan sözlerde ise daha şık, pırıltılı bir elbise tercih ediyorlar. Bizim sizler için seçtiğimiz tesettür söz kıyafetleri her mekâna uygunluk gösteriyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş