fbpx

Etnik Desenli Tesettür Kombinler

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Etnik desenler tesettür kıyafetleri esir aldı. İşte bu sezona damga vuran etnik desenli tesettür kombinler

1990’lı yılların baş döndürücü parçaları olan etnik desenler, son birkaç yıldır yeniden gün yüzüne çıkmış durumda. Alışılmış çizgilerin dışında olan bu desenler, doğru renk ve doğru parçalarla kombinlendiğinde oldukça şık bir çizgi yansıtıyor. Bu yüzden olsa gerek hayatımıza yeniden girdiği 2016’dan itibaren gün geçtikçe daha çok parçada etnik desen kullanılıyor.

Etnik desen ferace


 

Etnik deseni nelerde tercih etmeliyiz?

Etnik desenler doğru kombinle kullanıldığı zaman sınır tanımayan desenlerdir. Yani sadece şu veya bu parçalarda kullanılır diyemeyiz. Yeri geldiğinde elbise, tunik, pantolon, dış giyim, şal-eşarp, çanta, ayakkabı gibi tüm parçalarda etnik desenleri kullanmak mümkün.

Etnik desen etek kombini

Dikkat edilecek tek şey ise bu parçalardan biri tercih edildiğinde sadece o parçaya vurgu yapmak ve karışık bir duruş sergilememektir.

Etnik desenli tesettür tunik

Etnik desenler nasıl kombin yapılır?

Biraz önce bahsettiğimiz gibi dilediğiniz parçada etnik desen tercih edebilirsiniz. Ancak tercihinizi yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir husus var.

Etnik desen yazlık elbise

Etnik desenler oldukça baskın ve dikkat çekici desenlerdir. Bu yüzden de üzerinizdeki kıyafetlerde sadece bir adet etnik desen tercih etmelisiniz.

Etnik desen tunik kombini

Örneğin, eğer etnik desen boydan bir elbise tercih ettiyseniz şal veya eşarbınızı mutlaka tek renk tercih etmelisiniz. Bu tercihinizde elbise içindeki en pastel tonu ve ya en az kullanılan ve yüzünüzü en çok açan rengi seçebilirsiniz. Böyle bir kombin yaptığınızda uzun kolyeler ve abartılı takılar kullanmamalısınız.

Etnik desen kap kombini

Eğer etnik desen bir tunik kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey yine tuniğinizi pastel tonlarda tek renk parçalarla kombinlemek. Aslına bakarsanız kural oldukça basit.

Tesettür Etnik elbise kombini

Etnik desen üzerinizde tek parça olmalıdır ve pastel tonlarla kombin yapılmalıdır. Öne sadece etnik desenli parça çıkarılmalıdır. Aksi durumda şık görünmek yerine oldukça karılık bir görüntü sergiler ve kaosa sebep olursunuz.

Etnik triko tesettür elbise

Şıklığın ve zarif görünmenin doğru parçaları bir araya getirerek yapıldığını unutmamak gerekiyor. Günümüzde pek çok kadın ne yazık ki üzerine birden fazla iddialı parça geçirdiği için şık olmak yerine komik oluyor ve ne yazık ki bu durumun farkına bile varmıyor.

Yazlık Etnik desen tesettür kombin

Bu yüzden siz siz olun ve aman ha aynada kendinizi doğru incelemeden sokağa çıkmayın ve asla üzerinizde kaosa sebep olan giysiler taşımayın.

Bu yazıyı okuyanlar Vintage Kokan Kanaviçe Tunikler başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla