Gençlere Özel Modern Ferace Tasarımları

1

Yeni sezon genç ferace tasarımlarına göz atmak ister misiniz ? İşte tasarımlarıyla enerji saçan ferace tasarımları

Feraceler, rahatlıkları ve tesettüre uygunlukları ile son yılların vazgeçilmez dış kıyafetleri arasında yer alıyor. Her yaş aralığına hitap edecek model seçeneği bulunan feraceler, özellikle bol yapıları ile rahat hareket alanı sağlamaları ve yaz ayları için daha kullanışlı olmaları gibi nedenlerle gün geçtikçe daha çok kitleye hitap ediyor ve sürekli yenileniyor.

Genç tasarım ferace 1


 

Özellikle günlerinin uzun vaktini dışarıda geçiren gençler için yeni tasarımların yapılması ve renk çeşitliliğinin artması ise tesettür sektörünü her geçen gün canlandırıyor. Peki, bu sezon gençler için modern ferace tasarımları arasında neler var?

Genç tasarım ferace 10

Spor tarz için kapüşon tasarımlar…

Günlük vakitlerinin büyük bir bölümünü dışarıda geçiren ve rahat olmak isteyen gençler için kapüşonlu modeller oldukça ideal görünüyor.

Genç tasarım ferace 12

Genellikle önden fermuarlı, beli büzgülü ve biye detaylarıyla spor şık bir görünüm sunan kapüşonlu feraceler, koyu tonlardan açık renklere varana kadar geniş bir renk yelpazesine sahip.

Genç tasarım ferace 8

Bazı modellerde bitişik bazılarında ise çıkartılabilen kapüşonlar, özellikle rüzgârlı havalarda uçuşan eşarp ve şalları korumak için de oldukça ideal bir yardımcı.

Genç tasarım ferace 13

Derli toplu bir tasarım arayalar için hâkim yaka modeller…

Dökümlü duruşu ve derli toplu oluşu ile hâkim yaka kloş feraceler rahatlıkları, şık görünümleri ve renk seçenekleri ile genç kızların en çok ilgi gösterdiği modellerin bir diğeri.

Genç tasarım ferace 5

Özellikle Medine ipeği kullanılan modeller yaz ayları için ideal olurken mevsimlik kumaşların kullanılmasıyla ara mevsimlerde de hâkim yaka kloş feraceleri kullanmak mümkün.

Genç tasarım ferace 6

Uçuş uçuş şifon modeller…

Şifon, özellikle yaz aylarında en çok kullanılan kumaşlardan biridir. Asimetrik modellerden tutun da düz kesim modellere varana kadar oldukça fazla seçeneği bulunan şifon feraceler, gençlerin aklını başından almak için üretiliyor adeta.

Genç tasarım tunik ferace 1

Pul-payet ve saten detaylarla birazcık pırıltı katılabilen şifon feraceler birbirinden göz alıcı modeli ile bulutların üstünde yürümek isteyen gençlere hitap ediyor.

Genç tasarım ferace 4

Kot kumaşla gelen tarz…

Kot kumaşları hayatımızdan çıkarmak imkânsız desek yeridir. Feraceler için de oldukça ideal yapıda olan kot kumaşlar tarz sahibi gençlere hitap ediyor.

Genç tasarım ferace 9

Özellikle açık mavi tonlarının kullanıldığı ve eskitme modellerin beğenildiği kot feracelerde nadiren de olsa koyu tonları ve nakışlı desenleri görmek mümkün.

Son dönemde gençler için tasarlanan ferace modelleri arasında ilkler bu şekilde oluşuyor. Peki, sizin tarzınız hangisi?

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Ferace Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş