fbpx

Görülesi 2018 Yatak Odası Takımları

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Vintage, Country, Modern, Klasik ve daha bir çok yeni trendleri inceleyebileceğiniz 2018 yatak odası modelleri sizleri bekliyor !


Her akşam tüm yorgunluğunuzu atarak derin uykulara geçiş yapacağınız bir alan olan yatak odası; tercih edilen mobilyalar sayesinde daha fonksiyonel, huzurlu ve şık hale gelebiliyor. 2018 yatak odası trendleri arasında her tarza hitap edecek çok özel takımlar sergileniyor.

Country yatak odası 2018

Estetik ve konforun bir arada kullanıldığı yatak odası takımları, görsel bir şölen sunuyor. Sizler için mutlaka görmeniz gereken yatak odası takımlarını derledik. Her tarzın öne çıkan modelini hazırladığımız içerikte görebilirsiniz. İşte 2018 yatak odası modasına yön verecek takımlar;


 

Rustic Country yatak odası 2018

Country Yatak Odası Takımı

Country tarz dekorasyon denince akla hemen doğa geliyor. Doğanın renklerini ve motiflerini evlere taşıyan bu tarzda, eski ve yeniyi bir arada görmek mümkündür. Country tarz yatak odası takımları, eskitme mobilyaların modernize edilmiş versiyonlarıdır.

Beyaz Country yatak odası 2018

Genellikle çiçekli yatak mobilyaları ve özel kesim gardıroplardan oluşan Country tarz yatak odası; ayrıntılarıyla cezp ediyor. Minik motifleri, fonksiyonelliği, odaya getirdiği ferah görüntü ve şıklık ile Country tarzı takımları mutlaka incelemelisiniz.

Vintage yatak odası takımı

Vintage Yatak Odası Takımı

Eskinin ruhunu bugüne taşıyan vintage mobilyalar, yatak odalarını da tamamlıyor. Sade renkler, minik parıltı detayları, zarif kesimi ve geçmişe göz kırpan nüansları ile vintage yatak odası takımları yirmi birinci yüzyıl dekorasyonunda hala varlığını koruyor.

2018 Vintage yatak odası

2018 yatak odası trendleri arasında yer alan vintage, meraklıları için yeni tasarımlarla gelmeye hazırlanıyor.

Modern Yatak Odası Takımı

Hem şık hem rahat hem de son derece modern bir yatak odası takımı hayal edenler şanslı! 2018 yatak odası trendleri modern mobilyaların yaygın olduğu bir sezon olacak.

Modern sade yatak odası 2018

Minimal ve sadeliğiyle öne çıkan, bulundukları ortamı bir anda yenileyen modern mobilyalar, aksesuarlarla buluştuğunda ortaya çok şık takımlar çıkmasını sağlıyor.

Loft Yatak Odası Takımı

Loft evlerin oda tasarımlarında mutlak suretle evin ruhuna uygun mobilyalar seçmek gerekiyor. Yatak odası gibi sık kullanılan bir alanda konforu ve şıklığı bir arada sunmaya hazırlanan loft yatak odası takımları; 2018 yatak odası takımları kataloglarında sıklıkla boy gösteriyor.

Loft yatak odası

Geniş, büyük bir yaşam alanına sahipseniz loft mobilyaları incelemeyi unutmayın.

Modern&Klasik Yatak Odası

Klasikten vazgeçemeyen ama modern detaylardan da hoşlanan kişiler için 2018 yatak odası takımları arasında çok şık takımlar bulunuyor. Modern ve klasik dönemin ruhunu yansıtan mobilyalar, odanızda iki farklı dönemi yaşatmaya hazırlanıyor.

Farklı klasik yatak odası 2018 Klasik yatak odası takımı Modern yatak odası tasarımı Modern yatak odası 2018 Vintage yatak odası

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla