Günlük Etek Kombinleri

0

Gündelik hayatta rahatça kullanabileceğiniz hem şık hem rahat etek kombinlerini keşfedin. İşte resimlerle etek kombin fikirleri !


Yaz kış mevsim gözetmeksizin her an kullanılan etek kombinleri bu yazda cıvıl cıvıl modelleri ile açılışı yapmış bulunmaktadır. Günlük olarak rahat kullanımı ile bilinen etek kombinleri modası hiç geçmeyen ve her daim kullanılan bir kombin çeşididir. Günlük etek kombinleri renk olarak her mevsimde değişir ve tabi bunların ayrı ayrı güzellikleri vardır.

Günlük tesettür etek kombini

Günlük Etek Kombini Nasıl Seçilir?

Günlük etek seçimi yaparken seçme göre eteğin rengi boyutu kalıbı önemli bir yer tutar. Örneğin kışın daha koyu renkli etek kombinleri tercih edilirken sonbahar aylarında daha soft renkler hakimdir. İlkbaharın gelmesiyle başlayan yaz mevsimi içinde her zaman baskılı rengarenk renkler ön plandadır.


 

Tesettür kot Etek kombini

Günlük etek kombinlerinde dikkat edilecek nokta günlük kullanıldığı için günlük yaşama uygun olması ve şık olmasıdır. Çok dar ve kısa etekler tercih sebebi olabilir fakat gün içerisinde rahatlık açısından tercihler arasına girmemektedir. Toplantı ve özel davetler haricinde hareket alanınızı sınırlandırarak rahat edilmemesini sağlar.

Kışlık etek kombini

Günlük denildiğinde akla en rahat modeller gelmektedir. Diz altı, bilek boy, uzun, mini boy olarak kendi arasında ayrılan etekler içerisinde en çok diz altı ve bilek boy etekler tercih edilmektedir fakat modaya uygun olarak model ve boy da değişmektedir.

Günlük Etek kombini

Günlük Etek Kombini Nasıl Yapılır?

İlkbahar ve yaz mevsiminde çokça giyilen günlük etek kombini birçok şekilde yapılabilir. Etek baskılı ve çok renk içeriyorsa üzerine eteğin içinden sade bir renk seçerek tek renk olarak bir tişört seçilebilir. Bu ikili kombini tamamlamak için renk uyumuna göre göz yormayacak şekilde aksesuar kullanabilirsiniz.

Retro tesettür etek kombini

Son olarak ayakkabı ve çanta ise bu renkli kombin içerisinde dikkat çekmeyecek sade bir renk olmalıdır. Çok fazla renk karmaşası insanların gözünü yorabilir. Etek tek renk ise üzerine eteğin rengine uygun baskılı bir gömlek tercih edebilirsiniz. Takı olarak halhal gibi bir takı tercih ederek sade bir yüzükle kombini tamamlayabilirsiniz.

Günlük rahat etek kombini

Sonbahar kış mevsimi için dikkat çeken kombinler eteklerin uzun çizmelerle deri ceketlerle kombinlenmesidir. Seçeceğiniz sade bir etek ve sade bir gömlek ile altın sarısı takının uyumu her zaman şıktır. Tabi çizmeler ve üzerine mont olmazsa olmazlardandır. Yaz kış mevsimi gözetmeksizin günlük etek kombinleri ile her zaman şıklık yansıtılabilir.

Vintage etek kombini Tesettür etek kombini 2018

Pliseli etek kombini

Kışlık tesettür etek kombini

Günlük kot etek kombini

Günlük Etek kombini-2

Etek kazak kombini Mevsimlik etek kombini

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş