Tesettürün Kaliteli Adresi : Tekbir Giyim

0

Tesettürlü hanımların aradığı adres Tekbir Giyim’in Yeni Sezon Özel Tasarımları Genç ve Dinamik Detaylarla Kesişiyor.


Birbirinden kaliteli ve özgün modelleri bulabileceğiniz Tekbir giyimde modayı takip ederken kesenizi de koruyorsunuz. Tüm modellerinde usta bir işçilik olan siteden modayı takip edebilir kendinize bambaşka bir dolap hazırlayabilirsiniz. Pardesü, abiye, kap, kaban, eşarp, yelek ve bir çok tesettür ürününü bulabileceğiniz Tekbir markasının yeni koleksiyonu ile stilinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Tekbir 2018 kaban

Tekbir Giyim içinde tesettür ile ilgili her şeyi bulabildiğiniz gibi özel indirim ve kampanyalardan da yaralanabilirsiniz. Site içinde onlarca farklı model yer alıyor. Hanımların her şeyi kolayca bulabildiği sitede her yaştan her bedenden kadına özel bir bölüm yer alıyor. Siteye girdiğinizde mutlaka beğeneceğiniz bir parça gözünüze çarpacaktır.


 

Tekbir cepli tunik 2018

Tekbir Giyim İle Kendinizi Özel Hissedeceksiniz

Site yapılan alışverişlerinizde alternatif yollarla ödeme seçeneği sunuyor. Tüm ürünlerde özel fiyatlar ve indirimler söz konusu ihtiyacınız olanı çok ucuza alabilirisiniz. Çok kolay bir kullanımı olan site ile ilgili veya ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi alabileceğiniz deneyimli bir destek hattı yer alıyor.

Tekbir abiye ferace

Tekbir Giyim farkını kategorilerde hazırlanmış ürünlerde ve fiyatlarında görebilirsiniz. İçinde yer alan outlet bölümünden bütçenize uygun bir ürün seçip yüzde yüze varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Tekbir salaş tunik 2018

Tekbir Giyim Ürünleri

Tekbir giyim içinde ihtiyacınız olan tüm ürünlerin yer aldığı giyim, dış giyim başörtüsü gibi birbirinden özgün ve 2017 modasını yansıtan ürünlerin yer aldığı kategoriler var. Sitenin en sevilen özelliklerinden biride şok fiyatların yer aldığı bir outlet kısmının olması.

Tekbir spor yelek

Kategoriler içinde farklı renkler ve bedendeki elbiseler ye alıyor. Bununla beraber kilosu fazla olan bayanlarda unutulmamış ve büyük beden adı altında bir kategoriye de yer verilmiş.

Tekbir süet kaban

Tekbir Giyim Alışveriş Kolaylığı Ve Kampanyaları

Siteye kayıt yaptıktan sonra beğendiğiniz herhangi bir ürünü sepete atmanız ve kendinize en uygun ödeme seçeneğine kara vermeniz yeterli. Hızlı ve güvenli kargo sayesinde en kısa zamanda beğendiğiniz ürün elinize geçer.

Tekbir kapişonlu tunik

Yüzde yüz güvenilir teslim sırasında isterseniz kargonuzun yerini sorgulayabilirsiniz. Sitede sürekli bir fiyat indirimi söz konusu. Bunla yetinmeyen tekbir giyim belirli alışveriş rakamlarında yüzde otuza varan indirimler yapıyor. Ayrıca siteden sadece internette verdiğiniz siparişler içinde özel bir fiyat almanız mümkün.

Tekbir günlük elbise
Tekbir fırfırlı elbise
Tekbir genç kaban
Tekbir mevsimlik kabanTekbir ferace 2018
Tekbir ikili takım

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş