Kullanışlı Tesettür Kot Kombinler

0

Günlük kullanışlı tesettür kot kombinleri ile dört mevsim ne giysem sorusunu ortadan kaldırın ! İşte en trend kot kombinler


Kot hem kombinlemesinin kolay olması hem şık olması hem de sağladığı rahatlık sayesinde bayanların özellikle de genç kızların en çok tercih ettiği kıyafetlerin başında geliyor. Yaz ve kış mevsimleri için ayrı ayrı tercih edilebilecek çok çeşitli kot modelleri var.

Yazlık kot ceket kombini

Yaz Dönemi İçin Tesettür Kot Kombinleri;

Yaz dönemi tesettür kot kombinler için özellikle açık renk kotlar tercih edilir açık mavi tonları ve buz mavisi gibi.


 

Kot tunik kombini

Denim ceketler bahar ayları ve yaz akşamlarının kurtarıcısı durumundadır. Uzun eteklerin üzerine kısa kot ceketler rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanılan çanta aksesuar ve ayakkabılarla da giyilen etek ve kot ceketin spor veya klasik bir tarzda olması belirlenebilir.

Yazlık kot ceket kombini

Daha spor bir görünüm elde edilmek isteniyorsa eşarba uygun renkte bir spor ayakkabı yada babet yine eşarbın rengine uygun bir renkte spor ve büyük bir çanta tercih edilir. Klasik ve şık bir görünüm için ise hafif topuklu bir ayakkabı ve daha küçük boyutlarda şık bir çanta kullanılabilir.

Bilek boy kot kombini

Ayrıca son dönemlerde sıkça rastlanan renkli kot ceketler de oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Mavi yeşil sarı kırmızı her renkte çok şık ve spor kot ceketler de özellikle bahar ve yaz aylarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Maxi kot ceket kombini

Kış Dönemi İçin Tesettür Kot Kombinleri

Kış dönemi kombinleri yaz dönemine göre biraz daha rahat. Jeanlerin rahatlığın yanında şık bir görünüm de sağlıyor. Kış döneminde daha çok koyu renk kotlar tercih ediliyor olmasına rağmen kot ceketler de olduğu gibi birçok renkte kot pantolon bulmakta mümkün. Yine kot pardösüler kot gömlekler kışın en çok tercih edilen kıyafetlerden.

Tesettür kot kombini

Açık mavi bir kot gömlekle yine açık mavi bir etek üzerine lacivert kazak ve lacivert eşarp hem şık hem de zarif bir görüntü oluşturacaktır.

Tesettür kot panço

Kot pantolon tercih edilecekse eğer kot pantolonun üzerine her renk ve desende gömlek bluz ya da kazak tercih edilebilir yine spor bir görüntü elde edilmek isteniyorsa bu kombin spor ayakkabı ve spor çantayla tamamlanmalıdır aksine şık bir görünüm isteniyorsa kısa ve şık çizmeler ile küçük ve zarif kol çantalarıyla kombinlenebilir.

Kot jile kombini

Tesettür tunik kot kombini

Tesettür kot kap

Tesettür Kot ceket kombini

Denim ceket kombini

Kot ceket-etek kombini

Kot ceket kombini

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş