Sarı Renk Nasıl Kombinlenir ?

1

Son yılların en hit renkleri arasında yer alan her daim pozitif enerji veren sarı renk nasıl kombinlenir ? Resimlerle sarı renk kombin fikirleri


Genellikle zor kombinlenen bir renk olduğu için kadınlar tarafından sıklıkla seçilmeyen sarı, aslında doğru kullanıldığı zaman kendisini en iyi gösteren renklerden birisidir.

Zaten hali hazırda 2018 tesettür modası içerisinde kendisine geniş bir yer bulan sarı rengi şu sıralar her parçada görebiliyoruz. Peki bu güzel ama zor renk nasıl kombinlenir? Sarı rengi kombinlerken ilk olarak dikkat etmemiz gereken konu, rengin koyu bir renkle birlikte kullanılmasıdır.


 

Aksi takdirde diğer açık renkleri boğacak ve uyum yakalama imkanı da kalmayacaktır. Hal böyle olunca giyilen kıyafetlerin tarzı ne kadar güzel olursa olsun, rüküş bir görünüm sergilenecektir.

Sarı Renk Nasıl Kombinlenir ?

Sarı renk kombinlerken mutlaka şu detaylara dikkat etmek gerekmektedir:

Beyaz renk sarı ile kombinlenebilecek renklerden birisidir. Çünkü beyaz sarının baskınlığını kıracak ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sarı koyu renklerle kombinlendikten sonra aksesuarlarla hareket katılabilecek bir renktir.

Eğer sade ve şık bir kombin istiyorsanız mutlaka sarıyı siyahla birlikte kullanmalısınız. Örneğin siyah bir pantolon üzerine şık sarı bir bluz, harika görünmenizi sağlayacaktır.

Bir renk ipucu daha verelim. Sarı renk ile koyu bordo renk mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Bu nedenle özellikle de arkadaş buluşmalarınızda bu iki rengi beraber kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şu sıralar vitrinlerde gördüğünüz sarı renkli kıyafetlerden korkmayın! Kombinlemeyi bildiğiniz takdirde sarı renkle harika bir şıklık yakalayacağınızı garanti ediyoruz.

Bu yazıyı okuyanlar Mor Kıyafetler Nasıl Kombinlenir? başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş