fbpx

Soğan Kabuğu Rengi Nasıl Kombinlenir?

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Soğan kabuğu rengi kombinleri son dönemlerde öne çıktı. Yaz mevsimini uğurlamaya başladığımız günlerde sonbahara çok yakışan soğan kabuğu rengiyle karşınızdayız.

Soğan kabuğu renginin yumuşak, pastel tonları aslında her mevsime çok yakışıyor ancak çoğunlukla sonbahar, kış dönemlerinde kullanıldığını görüyoruz. Bazen bir pantolonda bazen bir bluzda çoğunlukla ise elbiselerde gördüğümüz bu güzel rengi, nasıl kullanacağınız konusunda kararsızsanız ve soğan kabuğu rengi nasıl kombinlenir diye düşünüyorsanız işte size renk önerilerimiz;

Siyah ile Soğan Kabuğu Rengi

Siyahın yakışmadığı bir renk düşünebiliyor musunuz? Muhtemelen hayır. Siyahın asaletini her renkte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siyah ve soğan kabuğu bir arada çok güzel duruyor. Siyah İspanyol paça bir pantolonun üzerine soğan kabuğu rengi dar ya da bohem bir bluz, gömlek giyebilirsiniz. Soğan kabuğu rengi elbisenizi siyah kemer, siyah çanta, siyah fular ile tamamlayabilirsiniz.


 

Kırık Beyaz ile Soğan Kabuğu Rengi

Soğan kabuğu ve kırık beyazını yan yana hayal ederseniz eğer zarif bir uyum yakalayacağınızı görebilirsiniz. Nasıl kombin yapacağınıza gelirsek eğer açıkçası bu konuda tercih sizin olmalı. Kırık beyaz bir bluzu, soğan kabuğu pantolonla tamamlayabilir, soğan kabuğu bir tuniği kırık beyaz bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Bu iki rengin birbirine uyum sağlayacağını bilmek kombin yaparken sizi özgürleştirecektir.

soğan kabuğu şal-esarp kombini
soğan kabuğu şal-esarp kombini

Gri – Füme – Soğan Kabuğu Rengi

Kulağa biraz garip gelebilir ama soğan kabuğuyla gri tonları birbirine çok yakışıyor. Bir yaz gecesi giyeceğiniz soğan kabuğu renginde elbiseyi omuzlarınıza atacağınız füme rengi bir şalla tamamlayabilirsiniz. Soğan kabuğunu kombin yaparken ana renk olarak da kullanabilirsiniz, tamamlayıcı bir aksesuar rengi olarak da. Bazen bir saç bandanası bile kombininizin yıldız parçası olabilir.

soğan kabuğu spor elbise kombini
soğan kabuğu spor elbise kombini

Kahverengi Soğan Kabuğu Rengi

Soğan kabuğu rengi nasıl kombinlenir sorusuna en çok kahverengi cevabı geliyor. Soğan kabuğunun kahvenin tonlarıyla yakın durması, iki renkten oluşan kombinlerin güzel görünmesini sağlıyor. Kahverengiyle kombin yaparken her iki rengin de dengeli kullanılmasına dikkat etmelisiniz.

Mavi Soğan Kabuğu Rengi

Kot mavisi, bebek mavisi, Turkuaz rengi soğan kabuğuna yakışan mavinin tonlarıdır. Mavinin en koyu tonu olan lacivert de soğan kabuğunu canlandırıyor. Bir jean üzerine rahatlıkla soğan kabuğu gömlek, bluz, tunik giyebilirsiniz.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla