fbpx

Sonradan Çıkan Et Benleri Riskli Mi ?

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Vücudunuzda sonradan çıkan et benlerinin tedavi yöntemleri nelerdir ve vücudunuzda daha çok nerelere yerleşir ? Kanser riski taşıyan et benlerinin rengi ve şekli nasıldır ?


Yüzünüzde doğuştan olmayan ve sonradan meydana gelen et benleri gelişebilmektedir. Bu et benleri çoğunlukla önceden siyah leke halinde olan benin yaş ilerledikçe hacminin artması, büyüklüğünün artması ve aynı zamanda renginin azalması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Sonradan Çıkan Benler Vücudun Hangi Bölgelerine Yerleşir

Sonradan çıkan et benleri genellikle burun kenarları, üst dudağın hemen üst kısmında, boyun kısmında ve çene çevresinde görülmektedir.

Et Benleri İçin Tedavi Yöntemleri

Vücudunuzda sonradan meydana gelen benler cerrahi yöntemler ile aldırılabilmektedir. Aynı zamanda et benlerinin aldırılmasında elektrokoter yada kriyoterapi yöntemleri kullanılabilmektedir.


 

Renkli Et Benlerine Dikkat !

Bir çok insanda görünün et benleri renkli olabilmektedir. Bu durumda biraz daha dikkatli davranmak gerekir. Bu renkli et benlerini cerrahi yöntemler ile aldırıp ardından patolojik incelemelere gönderilmesinde fayda olduğunu belirtmek isteriz.

Renk hücresi taşıyan benlerin içeriği patolojik inceleme dışında tam olarak anlaşılamamaktadır. Renkli et benlerinin uzun vade için kanser riski taşıyıp taşımadığını ancak patolojik incelemeler sonucunda değerlendirmek mümkündür.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla