Tesettürde Tuğba Şıklığı

0

Tuğba Giyim 2017 sezonunda kreatif, şık, özgün ve genç tasarımları ile trend kombinlerin baş tacı oluyor. İşte yeni sezon Tuğba koleksiyonu


Gelişen tekstil sektörü, giyinmenin ihtiyaçtan öteye geçmesine neden olmuş ve giyimde moda da ön plana çıkmıştır. Artık herkes ne giydiğine dikkat ediyor. Giyilen kıyafetlerin uyumlu olup olmadığı da çok önemli. Eşarbın gömlek ile gömleğin etek ile uyumlu olup olmadığı kontrol ediliyor. Son dönem modasında artık giyilen bütün kıyafetler birbiri ile kombinleniyor. Moda bu kadar ilerlemiş ve farklı tarzlar ortaya çıkmış iken insanlarda güvenilir ve istediğini bulabileceği marka ve mağazalar arayışına giriyor. 24 yıllık bir marka geçmişi bulunan Tuğba Giyim her kesime hitap eden ürünleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Tuğba yazlık tunik
Tuğba yazlık tunik

Tuğba Giyim Hakkında Merak Ettikleriniz

Tuğba Giyim, 1982 yılında ticaret hayatına atılmış ve 1993 yılında bir marka haline gelmiştir. Tekstil sektörüne manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimi ile atılan Tuğba Giyim hızlı bir şekilde yükselerek kendi müşteri topluluğunu oluşturmuştur. Modaya uygun tasarımlarıyla kadınların beğenisini kazanan Tuğba Giyim, 2002 yılında giyim sektörüne Nihan markasını kazandırmıştır.

Tuğba pardesü
Tuğba pardesü

Dur durak bilmeyen büyüme sağlayan Tuğba Giyim, 2004 yılında ürün yelpazesini geliştirerek VENN markasını doğurmuştur. Bu marka bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise gibi çeşitli ürünlerle giyim piyasasının en iyi markalarından biri haline gelmiştir.


 
Tuğba genç kombin
Tuğba genç kombin

TUĞBA, NİHAN ve VENN markaları 10 bin metrekarelik bir üretim kompleksinde özenle üretilip müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bu üretimin %80’i Türkiye’nin birçok ilinde bulunan bayiler aracılığı ile müşterilerine ulaşırken %20’si de ihraç ediliyor. Sadece şubeler değil İnternet aracılığı ile de satış yapmakta olan Tuğba Giyim’e www.tugbaonline.com adresinden ulaşabilir dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Tuğba Giyim kap
Tuğba Giyim kap

Tuğba Giyim Ürünleri ve Fiyat Seçenekleri

Birbirinden farklı ürün ve modaya uygun modelleri ile dikkat çeken Tuğba Giyim, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile birçok kesimin giyim ihtiyacını karşılayabiliyor. Tunik, pantolon, etek, gömlek, bluz, elbise, triko gibi seçenekler arasından ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca pardösü, ferace, kaban, ceket, yelek gibi dış giyim ürünleri de Tuğba Giyim müşterilerinin beğenisine sunulmakta. Dilerseniz eşarp, şal, çanta, cüzdan, bone, oda kokusu gibi aksesuarlara da her bütçeye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tuğba Yeni Sezon Koleksiyonu

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş